Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell valamilyen kabát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell valamilyen kabát a tavaszi esküvőnkre?

Figyelt kérdés
Április elején lesz az esküvőnk. A ruhám hosszú csipkeujjú lesz. Szerintetek kellene még valamilyen kabátot beszereznem? Vagy ki lehet bírni a kocsitól a templomig és a helyszínig anélkül is?

2016. jan. 29. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen idő lesz akkor. Ahogy Paula mondaná a mézgacsaládból "ez az április milyen szeszélyes tud lenni!"


Egy kardigánt bekészítenék a helyedben, de csak ha fázol. Amúgy nem kötelező, de a menyasszonyi ruhák elég hűvösecsék főleg azok amelyiken semmi anyag nincs mell fölött.

2016. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kardigán jó ötlet. Egyelőre kabátokat néztem, de azok mind szőrmések majdnem (túl téliesek).
2016. jan. 29. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hosszú, de úgy gondolom, mivel csipkeujjú és gondolom, vékonyabb anyagú, elkelhet egy kabátka. Az időjárást elég nehéz kiszámolni, nekünk három nappal azelőttig mindenki ragyogó napsütést jósolt, de pl. egész nap szakadt az eső, és hűvösebb is volt szeptemberben.

Kibírni lehet, hogy kifogod, ha jobb az idő, de ruhádtól is függően, a templomban fázni fogsz, meg oda illik is fedett vállal menni. (itt hiányzik a ruha ismerete, mennyire meleg, milyen)

Én a helyedben valami könnyebb fehér bolerót, kiskabátkát vennék néhány ezerért már lehet kapni, és ha úgy van, fel tudod kapni, ha hűvösebb van.

2016. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak hosszú ujjú esküvői kabátkák, bolerók, lehet a ruha mellé kölcsönözni, vagy venni.
2016. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kényszerzubbonya vőlegényre, hogy ne akarjn meglógni. :P
2016. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az ízlésed, meg hogy milyen lesz a ruhád, de szerintem nem egy szimpla kardigánt vegyél fel hozzá.

Márpedig ha hűvös lesz, akkor kell valami. Nekem őszi esküvőm volt, ragyogó napsütésben, mégis még a vastag boleró alatt is reszkettem a templomban. Ott elég hűvös szokott lenni.

Nem ismerem az ízlésed, meg hogy pontosan milyen lesz a ruhád, de vannak menyasszonyi ruhához illő kabátkák szőrösebbek és kevésbé szőrösek is.

Pl.: ilyenek. Nem biztos, hogy pont ezek tetszenek, vagy illenek a ruhádhoz, csak példaképp linkeltem be.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát ha fázol, igen.
2016. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én két éve május 31-én is megfagytam a 18 fokban.

Láttam már olyat is, hogy április elején havazott.


Szerintem meglátod majd, ha mész a ruhádért, két nappal előtte azért már egész jól lehet saccolni, hogy kell vagy nem.

2016. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hosszúujjú ruhához ez a fajta boleró szerintem nem passzol. Inkább valamilyen sál vagy kendő:

[link]

2016. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen lesz a ruhad pontosan, de ha nem abroncsos, csinos lehet hozza egy egyszeru feher kardigan. Nem koltenel sokat es utani is tudnad hasznalni, ha aznap epp nem kellene.

[link]

Kasmirbol meg szebb lenne! :)

2016. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!