Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom hogy nem illik, de van...

Tudom hogy nem illik, de van valamilyen lehetőség, hogy a kettőt összepárosítsam? (zöld farmer, kék kabát)

Figyelt kérdés

Ma vettem egy ilyen jellegű csőfarmert: [link]

viszont nekem ilyen kabátom van kék színben: [link]

és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám összekombinálni a zöld farmert ezzel a kabáttal... Tudom hogy sem színben, sem stílusban nem egyezik (azért vettem meg a nadrágot, mert le volt árazva).., de mégis van rá valamilyen megoldás? előre is köszönöm a válaszokat :)


2013. jan. 19. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
a kabát ilyen színű: [link]
2013. jan. 19. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a zöld nadrágot semmivel nem venném fel így télen.Nagyon nyárias-tavaszias és túl rikító...Nagyon max fehér kabáttal,de még úgy is necces... Ha nincs más nadrágod,akkor nem szóltam.
2013. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy mert mind a 2 darab nagy felületet takar. Mert más ha kabát póló nem illik vagy a nadrág és felső necces (azt se erőltetném) de ezt így semmiképp.

Ebben a latyakban amúgy se erőltetnék ilyen nadrágot, még én sem, aki kocsival megy még wcre is, gondolom te iskolába jársz tömeggel.

Tedd el nemsokára tavasz, fekete bőrdzsekivel simán jó.

Én is most vettem egy halványrózsaszín nadrágot a H&Mben szintén leárazva, de majd akkor veszem fel, ha az idő tavasziasabb lesz,

27L

2013. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!