Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrassam vagy béreljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrassam vagy béreljem a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele, hogy olcsón megvarratom a menyasszonyi ruhámat és nem lesz vele gond. Elmentem néhány szalonba ruhát próbálni, hogy biztosan jól áll-e a fazon amit kinéztem. Fel is próbáltam a ruhát ami nagyon tetszett, de elbizonytalanodtam, hogy ha megvarratom úgy fog-e kinézni mint várom és hogy a minősége is olyan lesz-e. A ruha bérlése drágábbra jönne ki mintha megvarratnám.

2016. márc. 7. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
3d nyomtasd
2016. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem varrasd mert úgy a tiéd marad.
2016. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 curáku ***** válasza:
100%
Bérelném, nem kockáztatnék. Eddig csak megjártam a varrónőkkel.
2016. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Bérlést ajánlom.
2016. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

En vennek egy nagyon csinos feher/ ekru/ tojasfeher kosztumot. Olyat, amit kesobb is felvehetek .

N

2016. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
válást ajánlom:D
2016. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én varrattam. Nagyon szép lett, bár az elején volt egy kis baki, de sikerült kijavítani. Én sem venném észre, ha nem tudnám, olyan mintha mindig így lett volna. Minőségi anyag kell és akkor olyan lesz, plusz egy jó varrónő, aki varrott már menyasszonyi ruhát.
2016. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

5-os, most komolyan: ki kerdezte itt, hogy te milyen kosztumben, vagy otthonkaban, vagy szabadido ruhazatban akarnal hazasodni?! Nem latod, hogy itt hagyomanyos menyasszonyi ruharol van szo? Nem is ertem az ilyen embereket, akik nagy boldogan elujsagoljak, hogy homlokegyenest mashogy kepzelik el, mikozben nem ez volt a kerdes.... Vegyel akkor magadnak egy kosztumot, de ezt az elkepzelesedet olyan helyen oszd meg az emberekkel, ahol ezt kerdezik...

Kerdezo: en a helyedben vennek egy feher furdoruhat es abban eskudnek (vicceltem). Varratnam, de olyan varronovel, akit masok ajanlanak, hogy ugyesen varr eskuvoi ruhat.

2016. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot mérlegelj a döntésnél,


1: nem, nem fogja felvenni a lányod az esküvőjén a te ruhád, szóval az esküvőt követően semmi szükséged rá, ez a ruha 1 alkalmas viselet.


2: ha átlagos testalkat vagy, saját ruhával könnyedén el tudtok menni egy külön napos fotózásra és ha vigyázol rá, az esküvő után jó áron el tudod adni, így a végén sokkal olcsóbbra jössz ki, mint ha bérelnéd

2016. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. A varratásnál az a félelmem, hogy ha nem tetszik a ruha akkor is ki kell fizetni. A bérlés pedig drágább mint amire számítottam.
2016. márc. 8. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!