Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 esküvőt hogy lehet, kihozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 esküvőt hogy lehet, kihozni olcsóbban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Minél olcsóbban?
2016. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
csak zsírosdeszka van vacsorára, finom csapvízzel
2016. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana tudni, mihez képest olcsóbban... Mennyi pénzetek van rá? A legolcsóbb, ha bementek az anyakönyv vezetőhöz kiskosztümben és 2 tanúval aláírtok. Utána esetleg beültök valahova egy kávéra. Igazából nem maga a szertartás kerül sokba, hanem a körítés. Pl. a ruhán sokan lehet spórolni. Én nem esküvői ruhaszalonba mentem, hanem jelmezkölcsönzőbe. Nem a legújabb trend szerinti ruhám volt, de mindenki el volt ájulva, hogy gyönyörű. És tényleg jól állt, jól éreztem magam benne. Fodrász és sminkes lehetőleg ismerős legyen. A fodrászon lehet spórolni, ha van ügyeskezű önjelölt fodrász a családban/ baráti körben. Vagy nagyon egyszerű frizurát találsz ki. (pl. csak besütöd a hajad, és valami szép csattal feltűzöd egy részét). A sminken szerintem ne spórolj. Gondolj bele, hogy egész nap szépen fent kell maradnia. Ezt jobb profira bízni. A cipődön se spórolj. Az mindenképp legyen kényelmes. Ne feledd: egész nap rajtad lesz, és állnod, táncolnod kell benne. vagy legyen egy nagyon szép a szertartásra, és egy kényelmesebb a lagzira. A lagzit meg lehet oldani hagyományosan. A rokonság süt-főz, vendégül lát. Kényelmesebb, ha étterembe mentek. (szerintem). Ennek sem kell puccosnak lennie. Mi pl. egy olyan helyen tartottuk a lagzit, ami hétköznap egy kifőzde. Szépen feldíszítették, és rögtön elegánsan nézett ki.Kaja: menjetek tutira. Húsleves, rántott hús krumplival és rizzsel, semmi faxni. Nálunk húsleves volt, Cordon bleu (az a sajttal- sonkával töltött rántott husi), sertés szűzérmék, krumpli, rizs, egy kis zöldségkeverék. Ezen kívül aprósütik voltak. Torta: érdemes az étteremmel készíttetni, ahol a lagzit tartjátok. Így megússzátok a torta szállításával járó idegbajt. Zene: mi két fiatal DJ-t hívtunk. Megadtunk nekik egy listát, nagyjából milyen zenét szeretnénk, és ők összeállították. (ideális esetben a DJ nem csak diszkózenét tud játszani). Ha tartotok lagzit, akkor a vőfélyen semmiképp se spóroljatok! A vőfély nem csak jópofáskodik, hanem összefogja a társaságot. Egy 30 fős násznépet már nem egyszerű összetartani. Az is a feladata, hogy váratlan helyzeteket segítsen megoldani. Ezt most nem részletezem, volt nálunk is baki, megoldottuk. Elég volt a vőfélynek szólni, hogy gáz van, ő kommunikálta a konyha meg a DJ-k felé, és eltussolta a vendégek előtt. :D Fotós meg videós: nézzetek körbe az ismerősök között, foglalkozik-e valaki ilyennel. Mi is ismerőst hívtunk fotózni. Remélem tudtam valamennyit segíteni.
2016. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Batyubál a kertben.
2016. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A vendéglistát megtizedeled.
2016. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Önkormányzatnál munkaidőben ingyenes a házasságkötés 2 tanúval. Ennél olcsóbban nem lehet.
2016. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A házasságkötésért nem kell fizetni, hálapénzt lehet adni, de ingyenes!
2016. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Leginkább a ruhán lehet spórolni, ha nem habcsóknak öltözik a menyasszony. A vendégek létszámán, és ha nem veszitek a gyűrűket hanem pl vannak arany ékszereitek otthon ami csak porosodik, akkor abból csináltatjátok.


Mi 15 vendéggel, ebéddel, 4 tortával, menyasszonyi csokorral, szombati szertartással (tehát nem volt ingyen) 95 ezerből kihoztuk az esküvőnket, és rendesen megünnepeltük, nem csak farmerban bementünk 2 tanúval.

2016. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Unokatesómék anno egy százasból kihozták az egészet. Délelőtt egy szál pólóban és rövidgatyában bemasíroztak az önkormányzathoz, gyorsan aláírták, amit kell, és megvendégelték a szűk családi/baráti kört egy otthoni pörköltfőzés keretein belül.
2018. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: szerintem pont, hogy az olcsó, ukrán ragasztott ruhákban öltözik valaki "habcsóknak", az (egyébként szerintem is irreálisan) drága ruhák között vannak letisztultabb, gyönyörű darabok...
2018. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!