Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedvenc esküvői játékok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvenc esküvői játékok?

Figyelt kérdés

Nektek melyikek voltak a kedvenc játékaitok vendég szemmel nézve?

A vőfélyünkkel azt beszéltük meg, hogyha jó a buli, akkor azt nem szakítjuk félbe játékokkal, de nagy valószínűséggel, azért párat ki kéne találni a lakodalomra :)



2016. ápr. 20. 12:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Én nem szeretem az ilyen játékokat. :-)
2016. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Elég a lagzi elején azt az üveg törés...nem tudom mi a neve mert én már akkor részeg szoktam lenni, de mikor a nő söprögeti össze a szilánkot....és aztán jöhet a nóta, tánc, ivás, szelfi, fesztivál.
2016. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem az ilyen játékokat. Reméljük hogy e nélkül is jó hangulat lesz.
2016. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Utáltam őket mindig is. Ahogy a vőfélyt és a dínomdánomot is. A hideg ráz tőle.
2016. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én tiszteletben tartom, hogyha valaki nem szereti őket, de azért 1-2 ötlet jól jönne olyantól, aki nem utálja az összeset :D
2016. ápr. 20. 13:27
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mind rettenetesen kínos.
2016. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is kifejezetten kínos, és manapság nem is szokás.

Elsősorban az idősebb, 50+os korosztály szereti az ilyesmit, a fiatalabbak sok esküvőn inkább kimennek ilyenkor a szabad levegőre vagy elvonulnak hogy ne kelljen benne részt venniük.

Ha idősebb meghívottak jórésze érdemes lehet elgondolkodni rajta, egyébként elhagyható.


Ha lesz is, mindenképpen olyat, ahol önként kell jelentkezni, a felszólítgatós vagy külső bevonással történő játékok nagyon zavaróak és irtó ciki is, mikor senki nem jelentkezik es úgy kell szólítgatni.

2016. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hoppá, úgy tűnik akkor félreérthető voltam :)

Nem a vendégeknek kéne játszani, hanem nekünk, a jegyespárnak. Amolyan kis vicces műsorokra gondolok inkább.

2016. ápr. 20. 15:15
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
Ahol voltam eddig ott volt olyan hogy háttal ült a menyasszony es a vőlegény, a vőfély mondott egy állítást és fel kellett tennie a kezét annak akire jobban illik. Aztán megkérdezték a menyasszonyt hogy h hívják, itt már az új nevét momdta, amit aztán a vőlegény két másik jelentkezővel együtt székre állva a fenekével körözve elnutogatott. Más most nem jut eszembe.
2016. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

6-os vagyok, kérdező, most gondolj már bele, amit az utolsó írt, a fenekével elmutogatós játék az kinek vicces szerinted?


Ezek csak nektek kis vicceske dolgok. Normális ember egy ilyenen nem tud szórakozni, mert ugyanolyna szintű a poén, mint mikor valakinek az arcába nyomnak egy tortát, hahhaha, jujdevicces.


De ha csak magatokat akarjátok szórakoztatni, akkor minek a sok meghívott?

2016. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!