Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek kellemetlen lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellemetlen lesz ha az esküvői nyitótáncra nem tanulunk be semmi különös táncot, csak a kedvenc számunkra táncolunk?

Figyelt kérdés
Csomóan azt mondták, hogy ez ciki, mert ma már mindenki vicces táncokat táncol... Mit gondoltok?
2012. ápr. 21. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, mi sem tanulunk be semmit. Nekem nem igazán jönnek be ezek a vicces nyitótáncok.
2012. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jók, jók, de ha nem vagytok olyanok, hogy ilyet csináljatok, inkább ne égessétek magatokat. Ehhez egyfajta stílus is kell.
2012. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Tudtommal "nyitó táncot" csak akkor csináltak (csárdást, vagy keringőt), ha volt olyan program: "Eladó a menyasszony!" is. Ekkor volt az, hogy először a vőlegény vitte táncba a menyasszonyt, és tőle "vásárolták meg" a többiek, majd amikor már elegendő pénz összegyűlt, a vőlegény éjfél előtt "elrabolta" a menyasszonyt.
2012. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tanultunk be semmit.
2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Én a te helyedben ugyanígy tennék.


Figyi! Van akinek jól áll a bohóckodás és akar/szeret szerepelni, esetleg kinevettetni magát. Én pl. nem ez a típus vagyok.


Nem a "csomóanmondták" típusú emberekre hallgass, ez a te napod lesz, úgy táncoltok ahogy ti akartok.

2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek az idióta táncok, nem annyira valóak egy esküvőre. Régen még viccesek voltak, de ma már egyáltalán nem mert a legtöbben ezt csinálják.
2012. ápr. 21. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem lesz, csak a kedvenc számra táncolunk kicsit
2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
hát nekünk is "idétlen" táncunk lesz, mert nekünk ez tetszik, szeretnénk egy kis hangulatot. sosem táncoltunk még, hát mikor, ha nem most. vicces, mulatságos és vidám esküvőt szeretnénk, ehhez jól illik a vicces nyitótánc. ha nem tudjuk betanulni, akkor mi is csak lötyögünk majd, viszont ha már leszóltátok ezt, akkor én is mondok tapasztalatot a csak táncolunkra. Én 3 ilyen esküvőn voltam, és igazából az első fél - 1 perc után senki nem nagyon figyelt a párra, és szerintem rohadt idegesítő, mikor te életed napján táncolsz, és közben mindenki pofázik.
2012. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3.-ik vagyok!

Nem azt mondtam, hogy tanuljátok be a csárdást, vagy a keringőt, hanem azt akartam mondani, hogy nyitótáncot csak akkor csináltak (régen), ha utána a pénz-beszedős táncolás következett!

Ahol ilyet nem szerveztek, ott természetesen u.n. nyitótánc sem volt, szinte mindenki egyszerre kezdett el táncolni, és kezdődhetett a buli.

Megmondaná valaki, mi volt az, ami nem tetszett a válaszomban?

2012. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek nyomtam a zöld kezet:-) Nem én pontoztalak le!!!
2012. ápr. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!