Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervező vállalkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervező vállalkozást érdemes beindítani?

Figyelt kérdés

Milyen papír kell hozzá? Rendezvényszervező vagy van már sima esküvőszervező is?

Kb. mennyibe lenne?

Nem Budapest, vidék. De nagyobb város.

Érdemes szerintetek belevágni?


2016. ápr. 20. 13:32
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
a kérdés: hol? Van-e rá igény? Sok a konkurencia? Van-e tapasztalatod benne?
2016. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Dunát lehet rekeszteni velük...annak fényében hogy nagyobb esküvőkre nincs sok embernek pénze. De ha van felesleges 10-20 milliód kezdj bele.
2016. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Egy régi ismerősöm is csinálja (bár ő legény-, leány búcsúkat is szervez, meg egyéb bulikat), meg egyik unokatesóm is. Meglepő, de van rá kereslet, amivel én nem tudok azonosulni, tekintve, hogy a sajátomat magam szerveztem meg és nem értem miért ad ezért valaki pénzt.
2016. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És esküvői dekoratőrnek érdemesebb menni?

Mert inkább az érdekelne. Csak kérdés hogy van e rá kereslet. Nem a szervezőre gondoltam elsősorban, hanem aki dekorál.

2016. ápr. 20. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy vasat nem adtam ki esküvőn dekoratőrnek. Ma már annyi helyről megveheti az ember a cuccokat, hogy nem lesz rá kereslet, szerintem. Az a réteg, aki ezt meg tudja fizetni, az kevés ma Mo-on. Az pedig sok tizenéves referenciával rendelkező, komoly, márkás céget keres.
2016. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Dekoratőr, amennyiben van benne virágdísz (csokor, asztaldísz), bérelhető székselymek, vállalják a meghívóktól a köszönetajándékokig mindent, akkor van rá esély nagyobb városban. Pláne, ha minőség mellé még olcsóság is jár, vagy elve a prémium kategóriát célzod meg, de ott neked is nagyobb a befektetésed.
2016. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron ebben dolgoztam, és így önmagában dekoratőrnek nincs sok esélye a piacon. A legtöbb étteremnek saját dekorációs csomagja van. És inkább azt veszik igénybe. Vagy saját anyaggal dolgoznak. Ha még abszolút nincs tapasztalatod és rálátásod a piacra, akkor én a helyedben vagy ilyen irodához mennék el, és ott építeném ki a kapcsolatom vagy egy étteremhez csapódnék. Biztos, hogy csak és kizárólag a dekorációval nem tudsz foglalkozni, mert az a legkönnyebb része a dolognak. Tehát a szervezést és egyebeket nem lehet félresöpörni.
2016. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban én is azt gondoltam hogy kinek van igénye Magyarországon ilyenre? Aztán végül mi is felfogadtunk valakit. Megcsinálja a dekorációt, ott marad koordinálni így nem kel vőfély. Nem kell aznap reggel viragoshoz szaladni,utaztatni, ultetokartyat felrakni meg ilyen apró-csepro dolgokkal foglalkozni. Főleg hogy Budapesten lakunk az esküvő pedig vidéken lesz így nagy segítség. Nem olcsó de nekem semmi kedvem a nagy napon szekszoknyat igazgatni.
2016. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarországon, semmilyen vállalkozásba nem fektetnék pénzt. Ha van lóvéd, menj külföldre.
2016. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem a napokban pont ezt az otletet vetette fel, mivel nekunk tavaly volt az eskuvonk es eleg profin menedzseltem a szervezet. Ne ertse felre senki, nem onfenyezesbol mondtam ezt, hanem csak vazolom az otlet hatteret! A lenyeg, hogy en gyorsan le is pattintottam az otletet, mert ugy gondolom, hogy itthon nagyon keves embernek van erre igenye es penze. Kulfoldon az ilyen vallalkozasok tudnak mukodni, itthon viszont el kell fogadni, hogy amit az egyszeri ember is meg tud oldani, azt nem fogja "szakertore" bizni, mert a szakertelem koltseget inkabb elkolti mondjuk egy fokkal jobb naszutra. Bele lehet vagni, meg lehet probalni, de oszinten azt gondolom, hogy nem lenne jovedelmezo a dolog.
2016. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!