Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintuskaa kérdése:

Mennyibe kerül egy polgári esküvő, templomi esküvő és a lakodalom kb 50főre? Mindennel együtt. Kis étterem kibérlés lenne a lakodalomban.

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 19:38
 1/10 anonim válasza:
94%
Hát a nővéreméknek 70 fős volt es 2-3 milka. De ez a helyszín árátol stb.tol is fugg
2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha egész éjszakás mulatság, akkor az étel+ital 10-20.000/fő, attól függően, hogy hol, tehát ez kb. 500.000-1 millió

A legtöbb helyen nem kell rá bérleti díjat fizetni, ha megvan az adott vendégszám. A fogyasztás árába van belekalkulálva.


A dekor, virágok, esetlegesen zenekar, fotós nagyon szubjektív árúak. 1-1.5 milliót saccolnék összesen az étellel együtt.

2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Minden az igényeitektől függ. A 1,5millió reális.
2016. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is kb. 1,5 milliót mondanék. Persze ennél olcsóbban is ki lehet hozni és a határ a csillagos ég. Ahogy elöttem irták az igényeitektől függ.
2016. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Polgári esküvő ingyenes, templomi esküvő 10-20 ezer forint.

Lakodalom étel-ital része általában 12-15 ezer fejenként.


De tényleg minden csak az igényeitektől függ, mert pl. jöhet a szolgáltató pusziért meg félmilkáért is, a ruhádat varrhatod te is meg Vera Wang is.

2016. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi is kb 50 fős vendégséggel számolunk,így tudnám listába szedni:

-a kaja korlátlan italfogyasztással (kivéve a rövidet, azt nekünk kell beszerezni) 10.000,-/fő,

-helyszín bérlési költség nincs,

-Dj-t hívunk, aki világítástechnikát is biztosít, agy nem kell millió díszt venni a virágosnál, ez 120.000,-

-videós és fotós 100.000,-tól felfelé a csillagos égig bármi lehet

-csokor, dobócsokor, asztaldísz, koszorúslánycsokrok (minden egyszerű és szép) kb. 50.000,-

-vőfély (nagyon olcsón találtunk, bár szerencse dolga, hogy olcsó és szimpatikus is legyen), 40.000,-

-ruhák (menyasszonyi és menyecskeruha, koszorúslányruhák varratása) kb 100.000,-

-meghívó, ültető kártya, egyéb apróságok saját kezűleg készülnek/készültek, alapanyag áron


Végösszeg nálunk is kb. 1,5 M Ft lesz, és sok szempontból spóroltunk a részleteken. Ilyesmi költséggel nyugodtan számolhatsz.

2016. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
1,5-2 millió.
2016. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Tesóméknak 800 ezer volt az 50 fős polgári (templomi nem volt) és a lakodalom mindennel együtt. Kis étterem volt kibérelve. De lehet, hogy ők jól spóroltak, nem tudom hogy csinálták. Egyedül a fotósról tudom, hogy adott nekik kedvezményt, mert ismerős volt. DJ csinálta a zenét. Dekoráció nem nagyon volt. Vőfély volt fogadva.
2016. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tavaly nevelőapám hugának volt az esküvője. 40 fő volt a násznép. A fotós ismerős volt, így olcsóbban csinálta, mondjuk 11-kor már olyan tacsrészegre itta magát, hogy utéána kép nem igazán készült a lagziról. A zenét egy Dj gyerek csinálta, ő is ilyen haver, de ő meg folyamatosan csak ilyen mulatósabb számokat rakott be, pedig ott könyörögtünk neki valami retro zenéért. Az egész nem volt több 1 milliónál. A kaja háromfogásos volt. Leves, pörkölt meg sült húsok, a sütiket meg a násznép vitte. Én valami 150 db muffint készítettem. Békéscsabán volt az esküvő. Amit tudtunk saját kezűleg csináltuk meg, dekoráció, apró ajándék a násznépnek. Feldíszíteni korábban a termet. Kilehet hozni ennyiből, ha a menyasszony, barátnők, vőlegény segít.
2016. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fotósuknak. Nem értem miért nem tiszta, hogy ha valaki dolgozik az nem iszik, ha másért nem (azt most hagyjuk, hogy a pár szempontjából sem egészséges) legalább azért ne igyon mert nem tud vigyázni a felszerelésére. Bár ezek a szerencsétlenek jellemzően olcsó vackokkal dolgoznak de azok is egy átlagember több havi fizetését teszik ki, minek kockáztatja, hogy összecsessze? :/
2016. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!