Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok budapesti éttermet...

Ajánlanátok budapesti éttermet esküvői vacsorára?

Figyelt kérdés

70 fős lagzira keresünk helyszínt Budapesten, vagy maximum nagyon közel elhagyva a fővárost. Ha megvalósítható 6-7000 Ft/fő szeretnénk kihozni a vacsorát, szerintetek ez megvalósítható terv, s ha igen, tudnátok ajánlani helyszínt?

Ha konkrétan ilyesmi paraméterekre tudtok ajánlani éttermet, az szuper, de annak is nagyon örülök, ha csak ötlet szintjén tudtok ajánlani néhány helyet, mondjuk mert voltatok ott egyszer valamilyen alkalomból, és most eszetekbe jut (...ezt csak azért teszem hozzá, mert gondolom konkrét árajánlat senkinek nincs most a postafiókjában, de tényleg mindenféle ötletnek, tanácsnak örülök :)) Előre is köszönöm!



2014. nov. 25. 21:23
 1/5 anonim válasza:
2014. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pollushof Panzió Csolnok - Esztergom és Budapest között.

Nagyon szép, igényes, gyerekbarát hely, nagyon finom konyhával és kedvező árakkal:

[link]

2014. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pilisszentiván, nagyon közel Budapesthez:

[link]

2014. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit alul lőtted az árat, bár nekem sincs konkrét árajánlat a postafiókomban, ahogy írod, de a fővárosban szerintem ennél picit többet kell rászánnod / fő.
2014. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Czipó Éva válasza:

Ebben már az alkohol is benne van, vagy csak a vacsora?


Közkedvelt helyszínek a Barabás Villa, az Alfa Art hotel, de jó lenne tudni azt is, hogy milyen stílusú lagzit szeretnél! Hagyományos, modern, vintage, romantikus?

2014. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!