Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyűrűpárnát készítek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűpárnát készítek egy barátnőmnek. Fehér lesz a menyasszonyi ruci, illene hozzá egy krémszínű párna meg kistáska?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztosan szép lesz, nekem is van elképzelésem szatén anyagból szív alakúra formáznám, és körbecsipkézném a párnát. A szív alak körformájába vennék két kicsi piros szívet, amit rávarnék csipkére és odarögzíteném.Nem tudom jó ötlet-e?
2010. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a miénk, virágból volt, szerintem az élővirág a legszebb. de, persze te tudod mi illik az esküvőhöz. néhány tipp:


[link]


[link]


mindenesetre sok sikert a gyűrűpárnához!

2010. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha fehér a ruha, akkor legyen fehér a kistáska is. Hacsak, nincs a ruhán krémszínű díszítés. A gyűrűpárna lehet krém, bár az is jobban mutatna ebben az esetben fehérben.
2010. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

NEM!!!

Ha fehér a ruha, minden fehér.

Egyébként nagyon szedett-vedett lenne. Gáz.

2010. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fehér ruhához inkább a fehér, ne krémszín. De amit az egyik válaszoló javasolt, hogy élő virág, az is nagyon szép (bár igaz, hogy gondolom varrni szeretnéd, úgy meg azt nem lehet).
2010. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ekrü ruhám volt, ugyanolyan táskával és gyűrűpűrnával. Ha elüt az nagyon szedett-vedett hatású lesz..... Legyen minden fehér...
2010. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!