Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvői csokrom legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvői csokrom legyen?

Figyelt kérdés

Szegedi vagyok és augusztusban lesz az esküvőm , nem nagy, egyszerű polgári és szűk családi ünneplés. Ehhez mérten egyszerű mégis szép csokrot keresek. Milyen árkategóriára számíthatok?

Nincsenek nagy igényeim, szeretném kikérni a véleményeteket, milyen fajta virágcsokrokat illetve virágüzleteket javasoltok?



2016. máj. 13. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk egyszerű polgári esküvőnk volt.

Én egy fehér, frézia csokrot csináltattam, 9500 forintba került.

Szerintem csokrot ennél olcsóbban nem nagyon fogsz tudni csináltatni.

Olyat csokrot köttess, ami passzol az izlésedhez, ruhádhoz..


Kép:

[link]

2016. máj. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 szál gerberás csokrom volt, de már régen. Bármilyen virág tud szép lenni, ami megy a ruhádhoz és az alkatodhoz. Ha alacsony vagy, rövid, pici csokor, ha teltebb, akkor hosszúkás, elnyújtott, csepp alakú. De ne nyomjon el se színben, se méretben.


Amire még érdemes figyelni: erős illatút ne válassz, mert fejfájást okozhat! (PL.: Jácint, liliom)

2016. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer forinttól a csillagos égig virágfajtától, darabszámtól, és aktuális szezontól függően.


Az egyik jóbarátnőm örök csokrokat készít, ha esetleg érdekel, belinkelem:

[link]

2016. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
En a virágpiacon vettem 20 szál lila kálát, 7000 ftért, meg némi zöldet és lila szaténszalagot és egy barátnőm összekötötte. Virágosnál attól függ, milyen virágot szeretnél kb 9-10 ezer a minimum.
2016. máj. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amilyet szeretnél ! Egy a fontos, még ha képet viszel is ne mondd meg, hogy esküvőre kell, így a 10e csokor is csak fele lesz. Nézegess képeket neten, vagy gondold át mik a kedvenc virágaid, mi az ami megy a stílusodhoz, ruhádhoz. Nekem örökcsokrom lesz liliomból :)
2016. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Még annyit kérdeznék, hogy bézs-ekrü színű ruhához milyen szín illik szerintetek? Törtfehér, halványrózsaszín, vagy esetleg fehér?

2016. máj. 26. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
barack, vagy rózsaszín, esetleg lila, nekem cirmos rózsa lesz majd :)
2016. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elfogult vagyok, az én kedvenceim a franciarózsa csokrok, pl. a vuvuzela rózsa csokrok.
2016. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!