Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 15 fős esküvő 2 koszorúslány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 fős esküvő 2 koszorúslány?

Figyelt kérdés
Sok, nevetséges, vagy inkább ne erdekeljen ki mit mond kategória? Kinek a kötelessége állni a ruha árát? Nincs kikotve semmi, csak a szín.
2016. máj. 16. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A te esküvőd, semmi nem nevetséges. Tr tudod milyen anyagi helyzetben vagytok ti és a koszorús lányok. Vagy fele- fele is lehet. Esetleg x osszeget kifizetsz, ha ebbol nem jon ki olyan ruha ami nekik is tetszik az ezen feluli reszt ok fizetik.
2016. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ menyire határozott az elképzelésed a ruháról.

Ha Pl: egyforma ruhákat szeretnél neki adott színben...

és mindent meghatározol akkor illik csak jelképes összeget fizettetni érte velük..

2016. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fazonja nem igazán érdekel csak a popsijuk ne legyen gyen ki belőle. Felőlem lehet pántos pánt nélküli hosszú rövid...
2016. máj. 16. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki / sok / nevetséges. Én úgy vagyok vele, hogyha a menyasszonynak van bármilyen kívánalma a ruhávla kapcsolatban, akkor neki illik fizetnie, mert ki tudja, más esetben a lány megvette-e volna az adott pink/barackszínű/kék stb. ruhát magának, és akarja-e máshova hordani.
2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyi koszorúslányod legyen, amennyit szeretnél! Nincs olyan, hogy nevetséges... Az a nevetséges, ha valaki beleszövegel olyanba, ami nem az ő dolga! Akinek nem tetszik, hogy neked ennyi koszorúslányod lesz, az majd a saját esküvőjén felkér saját magának annyit, amennyi szerinte megfelelő. Ne foglalkozz másokkal!

Ruha ára: Én tavaly ragaszkodtam hozzá, hogy én fizetem a lányok ruháját, mert a barátnőim nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhették volna maguknak. Idén én leszek koszorúslány (férjezettként ugyan nem lehetnék, de s*z*a*rok mások véleményére). A menyasszony akarja állni a ruhát, de nem fogadom el. Bőven elég lesz nekik az esküvői kiadás. Szóval ez megállapodás/anyagi lehetőségek kérdése is.

2016. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen, hogy ki mit mond, annyi legyen amennyit szeretnél persze ha ők is szeretnének koszorúslányok lenni. Nálunk maguknak fizetik a ruhájukat, mivel rájuk bíztam, hogy milyet választanak. Véleményem szerint akkor illik kifizetni ha kikötöd, hogy milyen legyen, vagy ha nagyon szeretnéd felkérni őket de tudod, hogy nekik ez gondod okozna.
2016. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetséges, nagyobb esküvőhöz mutat jól. Ezzel szemben igaz, ne érdekeljen ki mit mond, ha te erre vágysz. A ruhadolog közös megbeszélés kérdése. Megveheted, megvarrathatod, van aki az anyagot veszi meg és a lányok varratják maguknak. De ha van kikötésed hossz fazon szín vagy bármi más iránt, akkor legalább a felét illik fizetni.
2016. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!