Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg lehet még szervezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még szervezni egy októberi esküvőt? Vagy még az is beleesik a főszezonba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre terveztük az esküvőt, de úgy döntöttünk, hogy mire várjunk addig, jöjjön a baba. Viszont nekem elég fontos lenne, hogy a baba úgy szülessen, hogy anya-apa házas.

Tudom, hogy normális nyári-szeptemberi esküvőt már lehetetlen lenne szervezni, de szerintetek egy normálisabb október végi, esetleg november elejei összejöhet? Mennyire szabad olyankor a zenekar-fotós-vőfély?

A zenekar és a fotós és a vőfély az, amin nem szeretnénk spórolni. Minden másban hajlandóak vagyunk kompromisszumokra.


2016. jún. 7. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi 5 hónap alatt szerveztük le a nulláról. Karácsony előtt kérte meg a kezem a férjem, május 31-én volt az esküvő 2 éve. Szóval nem lehetetlen.
2016. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, simán lehet szerencsétek, ráadásul az október már kívül esik a főszezonon. Ha magamból indulok ki akkor nekem is csak egy szombatom foglalt októberre pedig én eléggé keresett fotós vagyok (igaz előtte szeptemberben öt esküvőt fotózom és két külföldi kreatívot). Ha gondolod írj PÜ-t. :)


Sok boldogságot!

2016. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Jó, persze nem lehetetlen de ki tudja kik "maradtak". Általában egy evvel előbb le vannak foglalva. Gyorsan nézzetek körbe ki az aki tetszene és meg kell kérdezni szabad e. Aztán kiderül.
2016. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy normális szeptemberit is meg lehet, csak pénz és akarat kérdése. Októberit szintúgy. Én márciusban kezdtem júliusra, mostanra minden kész, csak az időpont híjja.
2016. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm augusztusban kezdte el szervezni az októberi esküvőjét.
2016. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, hogy lehet-e. Mint írtam keresett esküvői szolgáltatóként nekem is van még szabad időpontom októberre. A kérdés az, hogy akiket a kérdező fotósnak/zenekarnak/vőfélynek szeretne azok, hogy állnak szabad dátumokkal. Azért szoktuk javasolni, hogy főszezonbeli szombat esetében legalább egy évvel korábban álljanak neki szervezni a párok, hogy a kiszemelt szolgáltatók még szabadok legyenek (bár én is pont most válaszoltam "foglalt"-al egy jövő júliusi megkeresésre).
2016. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jovo oktoberrol beszelsz..te jo eg, egy 2016 oktobeti eskuvot is siman megszervezhettek meg. Baratnom a mult heten ment ferjhez, foszezonban, es 2,5 honap alatt szerveztek meg. Nagyszeru eskuvo es lakodalom volt.
2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem jövő októberrel beszélek, hanem idénről... :)

Köszi a válaszokat! :)

Kiszemelt fotósunk pont van, de azért ha priviben küldesz linket képekhez, szívesen megnézzük, mert tényleg nem ragaszkodunk foggal-körömmel senkihez, csak ezzel a 3 dologgal kapcsolatban szeretnénk, ha tényleg minőségi lenne a szolgáltatás. :)

2016. jún. 8. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsovagyok, bocsi, akkor felreertettem...de a tenyen nem valtoztat, siman megszervezitek oktoberig. Sok boldogsagot! :-)
2016. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!