Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2016. juniusában lehet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. juniusában lehet csak jelentkezni az esküvőre addig egy két dolgot elkezdhetünk szervezni?

Figyelt kérdés
Tudjuk melyik napon szeretnénk összeházasodni 2017.ben, azt mondták az anyakönyvezetőnél hogy jövő júniusban jelentkezhetünk az esküvőre. Addig azért elkezdhetünk csinálni, szervezni dolgokat. Sajátkezű meghívó, ültetőkártya pár dekorációs elem, köszönő ajándékokhoz egy két alapanyag beszerzés. Nem szeretnénk egyben nagy összeget kifizetni így gondoltuk addig is csinálnánk valamit. Illetve a karikagyűrűt mikor érdemes megvenni?
2015. szept. 10. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyűrűt akár most is megvehetitek. Lakodalmas helyszíneket lehet nézni, tesztelni, árajánlatokat bekérni. Ugyanez zenész, fotós, videós, vőfély téren.
2015. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meghívó minek még?

ültető úgyszintén

2015. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A zenészt, vőfélyt, stb., mindenképp hamarabb le kell foglalni. Akit mi akartunk zenekar, annak egy évvel előre már be volt telve a naptára! A vőfélynek meg épp csak az a hétvége volt szabad. Aztán júniusban reggel 8-kor ott kell ülni időpontra az anyakönyvvezetőnél.
2015. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vendégseregünk biztos, hogy kiket fogunk meghívni már most, nincs nagy baráti társaságunk a szűk család és pár barát. A meghívónak csak az alapanyagot gondoltam megvenni, karton szalag boríték. Vőfélyt nem szeretnénk mert egy max 20 fős lagzink lesz csak oda meg úgy érzem nem kell. Az étterem már megvan hol lesz. A gyűrűket jővő év közepén szeretnénk megvenni. Fotós, zenekar nézegetésben vagyunk már.
2015. szept. 10. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak olyat, ami nem időponthoz kötött. Értem én, hogy megvan a nap. Csak akkor van ciki, ha leszerveztek mindent, ott a dátum a meghívón, le van foglalva a hely... és mégsem esketnek aznap. Akármi megeshet.

Gyűrűt, ruhát, dekorhoz alapanyagokat lehet begyűjteni. Kb időponttal lehet érdeklődni, árajánlatokat kérni. Fél év a többire elég lesz, ne aggódj.

2015. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A meghívó szövegünk megvan már csak a dátum kell rá illetve a helyszínek :) A kartont megvettük már, már csak 1-2 apróság kell hozzá. Ültetőkártyához is kb mindent megtudnánk venni, a köszönő ajándékhoz a tüllt a mandulát előtte nem sokkal vennénk, Ruhát jővőre szeretném megvenni mert ha közben pocakos lennék akkor ahhoz mérnénk. KÖSZÖNÖM
2015. szept. 10. 21:07
 7/7 Lusty ***** válasza:
Én a mi esküvőnket egy évvel korábban elkezdtem szervezni, és apránként vettünk meg mindent. Így egyrészt könnyebb volt a végén, mert már nem volt mit csinálni, másrészt nem kellett megtakarításhoz hozzányúlni, hanem mindig a fizetésből próbáltuk kigazdálkodni, hogy most ezt- most azt... A díszítést, dekort már most meg tudod csinálni, az alapanyagokat megrendelheted. Azzal is sok idő elmegy, hogy utánanézz, hogy mik vannak a boltokban, hol mi mennyi, melyik a legjobb, legolcsóbb... vagy árajánlatokat kérni. Jó készülődést. :)
2015. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!