Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a húgotok ugyanabban a menyasszonyi ruhában menne férjhez, mint ti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nővérem 2 éve ment férjhez, már akkor totál beleszerettem a menyasszonyi ruhájába, sőt, én mondtam neki, hogy próbálja fel, ő fel sem szerette volna. Végül felvette és ő is beleszeretett, ahogy meglátta magán.

Nekünk novemberben lenne a lagzink, de teljesen kétségbe vagyok esve, mert azóta is az a ruha álmaim ruhája. Felpróbáltam már csomó ruhát, de egyszerűen egyik sem tetszik se rajtam, se magában. :(

Viszont nem tudom, mennyire lenne "illő" ugyanabban férjhez menni, mint nővérem. Fel sem merem neki hozni a témát. Engem nem zavarna fordított esetben, de én jóval lazábban kezelem ezt az esküvő-témát.

Szerintetek furcsa lenne?


2016. jún. 11. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

bár lánytestvérem nincs, de nem zavarna és szerintem ez nem is lenne furcsa

ő többet úgyse fogja felvenni és ez nem olyan, hogy ha te is ugyanabban mész férjhez, akkor elnyomod az ő napjának emlékét vagy bármi hasonló

szóval nem hiszem, hogy baj lenne, de persze beszélj vele

2016. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként kölcsönözte a ruhát, de sajnos(?) még mindig kölcsönözhető.
2016. jún. 11. 18:18
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem para, ki emlékszik, hogy milyen ruha volt rajta? vagy csak én szoktam elfelejteni?
2016. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1, Hozd fel, különben mindig bánni fogod.


2, Mondd azt, hogy ha más is kölcsönözte, mit számít, hogy te is kikölcsönzöd?

2016. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne. Utólag szerintem őt se fogja. Ez inkább akkor lenne rossz, ha előre kinézte volna és te beelőzöd, vagy ugyanakkor veszed fel és lehet hasonlítgatni. De így utólag, ugyanmár. Azért persze mondhatod neki, hogy nem talász jobbat és az lesz a ruhád, hogy ne aznap szembesüljön vele. Ne engedélyt kérj, hogy szabad-e meg stb. hanem közöld, hogy így lesz.
2016. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ugyan lánytestvérem, de ha lenne és erre kérne, és mondjuk jó viszonyban vagyunk, akkor még kifejezetten aranyosnak is tartanám, hogy van egy "családi menyasszonyi ruha".:)
2016. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy húgom, és egyáltalán nem bánnám, ha ugyanaz a ruha tetszene neki, sőt.. :) Egyetlen esetben zavarna, akkor ha én kiválasztottam volna egy évvel előbb ő pedig beelőz a lagzival :) De nálatok erről szó sincs. Sok boldogságot! :)
2016. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nővéredet, lehet hogy őt sem zavarná. Engem sem zavarna, sőt. Egyébként utólag általában senki nem veszi már zokon az ilyesmit, csak a sajátja előtt.
2016. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mondd meg neki, amit ide is írtál, aztán látod a reakcióját.

Én nem haragudnék meg érte a helyében, hiszen nem előle vetted el és nem is vele egyszerre hordtad, viszont biztos nekem is furcsa lenne a dolog, hiszen annyi ruha van és hasonlók is.

Fordított esetben én sem venném fel ugyanazt a ruhát, amiben a nővérem az esküvőjén volt, mivel én nem erezném benne egyedinek és eredetinek magam. De ez az én hülyeségem és másokat tudom, hogy egyáltalán nem zavar az ilyesmi.

2016. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd azért, bár úgy látom mindenki egyetért. Ha van kedved írd majd meg a reakcióját :)
2016. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!