Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kifejezetten magas nőre nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten magas nőre nehéz menyasszonyi ruhát találni?

Figyelt kérdés

182 cm vagyok, ráadásul elég vékony (66 kg), így egy kicsit tartok tőle, hogy minden ruha rövid lesz rám, ami szélességbe jó lenne. Felhajtani lehet a ruhát, de megtoldani sajnos nem.

Általában milyen hosszúak a menyasszonyi ruhák? Nehéz ilyen magassággal ruhát találni?

Varratni nem szeretnék, ha egy mód van rá.


2016. máj. 28. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

A 182 cm egyáltalán nem 'kifejezetten magas'.

Simán lehet találni rá ruhát.

2016. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Irigyellek, ha a te környezetedben ez nem kifelezetten magas! Az én ismertségi körömben egyetlen velem hasonló magasságú nőt ismerek. :)

Plusz törpesarkút szeretnék, valami ilyesmit: [link]

Ezzel már kb 185 centi leszek. De akkor a legtöbb hétköznapi szalonban még tartanak ilyen magasságra ruhát?

2016. máj. 28. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális szalonokban simán állítanak 10 centit oda vissza a ruhákon.

Tehát egy alap 175 centis ruhát simán fel tud venni egy 165 centis nő és egy 185 centis is (ha főleg a lába a hosszabb).


Nem kell sok pénzt kiadni extrában, hogy kicsit átvarrják.

2016. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha kölcsönözni szeretném?
2016. máj. 28. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:

igen

az összes kölcsönzött ruhát legalább már 10x személyreszabták és észre sem lehet venni


Nyugodj meg, találni fogsz ruhát. :)

2016. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! 185 cm vagyok, 75 kg. Voltam szalonba ruhát próbálni, kb 15 ruhát próbáltam fel és két kivétellel mindegyik jó volt hosszra. Persze ez attól is függ milyen ruhát szeretnél, ha nagy szoknyásat, akkor simán egy kisebb abroncsot adnak alád. Persze ha görög stílusút, vagy sellőt szeretnél, az nehezebb eset, de én abban úgy néztem ki, mint egy nagy fehér oszlop. :D
2016. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a ruha nagyon tetszik, valami hasonlót szeretnék:

[link]

Köszönöm mindkettőtöknek, egy kicsit megnyugtattatok! :)

2016. máj. 28. 18:06
 8/10 anonim válasza:
Ez nagyon szép! :) Enyém is hasonló lett. De Kínával vigyázz, nem úgy fog kinézni, amit szeretnél, mint a képen, ha onnan rendelnél. Egy ismerősöm ezzel nagyon megjárta. Bérelni is lehet hasonlókat. Én beleszerettem egy gyönyörű tüllös aljúba, de tele volt gyönggyel és csipkével a felső része, én pedig egyiket se szeretem, úgyhogy a varratás mellett döntöttem, és a varrónő esküvő után visszaveszi és jövőre vagy eladja, vagy kölcsönözteti. A bérlés 180 e Ft lett volna a szalonban, a varrónő ennyit mondott arra, ha utána meg akarom tartani a ruhát, amúgy 115 e Ft-ért bérlem majd.
2016. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet toldani a ruhát. Nekem pont azt mondták az egyikre amit próbáltam, hogy túl alacsony vagyok, mert ez pont olyan típus amiből nem tudnak levenni bármennyit mert elveszíti az alakját így másik lett.
2016. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rendelni, Isten őrizz, még hétköznapi ruhákat se szoktam próba nélkül megvenni. Mindenképp kölcsönözni szeretnék egy szalonból, ahol igazán szép ruhák vannak. Hamarosan megyek is nézelődni, remélem találok valami szépet. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2016. jún. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!