Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek egy olyan esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy olyan esküvőre, ahol nem lesz alkohol?

Figyelt kérdés
És a pár külön megkér mindenkit, hogy ne is hozzon senki?
2016. jún. 22. 19:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

El, hisz őket ünnepeljük, nem inni megyünk, hanem osztozni a boldogságukon. Vannak akik nem bírják az alkoholt és a részegeket (pl alkoholista szülei voltak) és ez az ő napjuk. Úgy csinálják ahogy ők akarják. Egy van belőle, bármelyik más napon ihatsz. Lehet ismerik annyira a vendégeket hogy tudják hogy vannak akik túl tudják csúnyán tolni a dolgot és nem akarják hogy pl kárt okozzanak vagy pl van alkoholista vagy olyan aki könnyen elcsábul és abból baj lesz.

Ha emiatt nem mész akkor nem veszítenek...

2016. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Csak ilyenre emennék. Ha lenne esküvőm, én sem vennék piát és azt sem támogatnám hogy ott vedeljenek és részegeskedjenek.
2016. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmennék.
2016. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Elmennék, de nem érteném..és ami azt illeti illetlenségnek tartom. Nem, nem vagyok alkoholista. Jó, ha 3-4 havonta lecsúszik egy sör. Buli, esküvő, alkalom meg gyakrabban van, mint 3 hónap, tehát abszolút megvagyok nélküle.
2016. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kérdező alkoholfüggő, hanem ő szeretne ilyen esküvőt... :)

Egyébként nem iszok alkoholt soha, ettől függetlenül elmennék, de én sem teljesen érteném. Persze nálunk is van egy-két olyan rokon, aki miatt lehet, hogy nálunk sem lesz korlátlan italfogyasztás, de azért teljes mértékben nem iktatnám ki az alkoholt. 1-2 pohár hideg sör vagy bor biztos jól tud esni ilyen időben. :)

2016. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem nagyon érdekelne a lagzi, nem azért mert függő vagyok...

Nem tudom milyen lehet egy ilyen lagzi bulihangulata :D az emberek nem véletlenül isznak ilyen eseményeket. 3 sör után eldumálsz akárkivel, nem érzed cikinek a táncolást, megdobja a kedélyállapotodat.

Nem tagadom, van olyan aki ugyanilyen felszabadult aklohol nélkül is idegen társaságban, és olyan is aki totál szétcsapja magát.

De egy 70 fős seregnél már kell a bulihangulathoz egész estére némi alkohol.

(Nem beszélek itt a spec esetekről, pl. alhololista ferj)

2016. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Áttol, hogy jól esik ilyen alkalmakkor 1-2 feles vagy 1-2 pohár bor/sör az még nem jelenti azt hogy valaki függő lenne. Bár elmennék így is de nem kell csodálkozni ha nem lesz olyan jó a hangulat mint várják. Tetszik nem tetszik kell az az ital a legtöbb embernek hogy feloldódjon. Én még nem voltam olyan lagzin ahol vállalhatatlanra itta volna magát valaki. Persze ha azért nincs pia mert pl. valamelyik szülő most gyógyult ki az alkoholizmusból, vagy hasonló akkor érthető.
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk nem nagyon érteném, de én simán elvagyok alkohol nélkül is.
2016. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Persze, elmennék, legalább végigkóstolnám az összes fincsi

gyümölcslevet,üdítőt, amit amúgy nem tehetek meg :)))

2016. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!