Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek egy olyan esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy olyan esküvőre, ahol nem lesz alkohol?

Figyelt kérdés
És a pár külön megkér mindenkit, hogy ne is hozzon senki?
2016. jún. 22. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
Elmennék, de azért baromira furcsállnám, hogy narancslével KELL az ifjú pár egészségére inni.
2016. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
El, de nem tartanék attól, hogy hajnalig tart a "buli". Apámnak alkohol problémája volt. Nem lettem antialkoholista, csak ritkán iszom, akkor is nagyon keveset. Pl. esküvőn 1-2 Bailyst, 1 pohár bort. Ennek ellenére úgy érezném, hogy alsós születésnapi partin vagyok, nem esküvőn, ha abszolút semmi alkohol nem lenne.
2016. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el! Igaz, hogy a pia meghozza a jokedvet, marakinek, de en anelkul is pont olyan jol erzem magam. ;)
2016. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Wow egyszer megkerdeztem itt ugyanezt, hat kaptam a fejemre hogy ezt hogy kepzelem. Most kellemesen csalódtam a válaszokban. En is elmennek, ugyse innek mert vezetek.
2016. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, szívesen, egyébként is csak pezsgőt vagy bort kortyolgatok a vacsi mellé néha, szóval nem lenne gond.
2016. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Persze. Sem én, sem a férjem nem iszunk alkoholt, számunkra max plusz pontot jelentene, hogy a vendégek sem fognak lerészegedni és esetleg kellemetlenséget okozni. ;)
2016. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én elmennék, mert

1) alkohol nélkül is jól tudom érezni magam, és a részegeket sem bírom

2) elvileg azért megyek, mert szeretem őket... akkor ennyit megtennék értük akkor is, ha jobban szeretném a piát

2016. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!