Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros ruhában tényleg szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros ruhában tényleg szoktak menni esküvőre?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom,hogy nem illik, de állítólag manapság már nem érvényes ez a szabály.

Akik mostanában voltak esküvőn, látták piros ruhában valakit?

Rábeszéltek egyre,de elbizonytalanodtam,hogy fel merjem-e venni.



2016. júl. 18. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem piros volt a menyecske ruhám, és többen is voltak pirosban, de abszolút nem zavart. Ha meg éjfél után nem lesztek akkor pláne mindegy. Ne aggódj ezen, menjél nyugodtan.
2016. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Állítólag nem illik, de pl engem nem zavarna.

Szerintem senki se nézi.

Nálunk anyósom lesz fehér ruhában. Ha őt ez boldoggá teszi, hát hajrá, engem aztán nem érdekel.

2016. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a bátyám esküvői tanúja voltam; piros-fehér-fekete mintás ruhám volt. Az égegyadta világon senki nem szólt egy rossz szót se, sőt, a sógornőm imádta a ruhámat.
2016. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!