Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki ha nincsenek barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha nincsenek barátok meghívva esküvőre?

Figyelt kérdés

A vőlegény oldaláról család 20 plusz közelebbi barát, kedves munkatárs, ismerős lesz meghívva, viszont nekem nincsenek ismerőseim családon kívül, ami meg alapból kicsi. Nem szoktam senkivel sem beszélgetni.


Cikinek számít, hogy családtagokon kívül nem lesznek mások menyasszony oldaláról? Ciki, hogy a koszorúslány is egy viszonylag ismeretlen lány lesz a vőlegény oldaláról?


2016. júl. 19. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem ciki.

Ha nektek ők fontosak, ők lesznek meghívva. Most azért kár a távoli ismerősöket és régi kollégákat elhívni, hogy részedről is többen legyenek...


Nálunk is hasonlóan alakult a dolog, a páromnak nagy családja van. (Tényleg nagy, heten testvérek, plusz a feleségek, férjek, gyerekek, stb.)

Nekem csak a húgom és az anyám van, meg távolabbi családtagok, akikkel nem szoros a kapcsolat. Így részemről csak ő voltak jelen, és a legjobb barátnőm, aki egyben a tanú is volt.

Nem éreztem cikinek.


Az a fontos, hogy olyanok legyenek jelen, akikkel jól fogjátok érezni magatokat. :)

2016. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek ismerőseid, barátaid?
2016. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem, miért lenne az? Ha neked így jó brátok nélkül. A te életed. Biztos lesz olyan aki furcsálja, de semmi köze hozzá.
2016. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Miért lenne ciki. Ez van és kész. Párom is csak egyetlen barátját hívta el. Nekem pedig a legjobb barátnőm a tesóm és a sógornőm.
2016. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Kollégákat pedig egyikőnk sem hívott.
2016. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki :-)

Ha nincsenek, akkor nincsenek. Azèrt felesleges lenne összehívogatni fűt-fát, csak hogy többen legyetek.

2016. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az.
2016. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki itt kérdezte,hogy miért nincsenek barátai.. Ebbe nincs semmi kül. szerintem,családja és párja van ,van akinek még ők sincsenek vagy valamelyik.Szóval ne törődj vele kérdező :)
2016. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!