Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már volt esküvőtök, a ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már volt esküvőtök, a ti menyasszonyi ruhátok olyan volt, mint amilyent elképzeltetek?

Figyelt kérdés
Én sok tényezőt figyelembe vettem, amikor kiválasztottam a ruhát, csak egy valamit nem....hogy én milyen ruháról álmodtam. Ha időközbe megtalálnátok az ideális ruhát, megvásárolnátok, függetlenül attól, hogy mást mit mond? vagy viselnétek a rossz döntésetek következményét, és mennétek abba ami van?
2016. aug. 7. 21:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
Még maga az esküvőm sem olyan volt, amilyet elképzeltem. A ruha meg aztán pláne nem. A nászéjszakáról nem is beszélve.
2016. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem teljesen,de csak mert télen házasodtunk végül. Mindig abroncsos szellős pörgős tüll ruháról álmodtam,annyi lett más hogy amit találtam olyan olcsón hogy nem lehetett otthagyni az abroncs helyett rengeteg réteg volt. De tüll,pörgős és csodaszép. Férjemnek tetszett,ennyi számított a döntésemben a saját elképzelésemen kívül,pedig megkaptam hogy a tüll már nem divat,nem elegáns,meg hogy képzelem hogy nem egy drága szalonból bérelem,hanem használtan veszem.


Tedd ami neked és a vőlegényednek jó,ez a nap megismételhetetlen.

2016. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem voltak konkrét elképzeléseim a ruhát illettően, csak annyi, hogy legyen egyszerűbb, ne legyen habos-babos csillogó stb. Ehhez képest nagy abroncsos volt, és a mell részénèl végig ki volt rakva kövekkel, és derék részen is köves öv volt pluszban kiegészítőnek :D megláttam és azonnal beleszerettem, szerencsére jól is állt:)
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egyáltalán nem olyan volt. Viszont szerelem első viselésre. :)
2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon konkrét elképzelésem nem volt, annyi,h kisabroncsos, kevésbbé díszes. Ilyen is lett. Stílusában is ez illett hozzám, és az egész esküvő hangulatához. De azért megpróbáltam a nagyabroncsos habos-babost is - olyan voltam benne, mint egy kis muffin, és az abroncs nélkülit is- az meg úgy állt rajtam, mint egy hálóing. Szóval nem volt kérdés. A ruhát amúgy egyedül választottam, mások eleve nem szóltak bele. Ha így 3 év elteltével újra lenne esküvőm, valószínűleg ugyanaz a ruhám lenne.
2016. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a kislánykori álmom valósult meg :))) Ugyanis felnőttként abroncs nélkülit akartam, de tényleg úgy volt, mint az egyik válaszolónál, olyan volt a próbán, mint egy hálóing, ezért letettem róla, meg nagyon nagy templomban is esküdtünk, ezért a szalonban mondták is, hogy ilyet ne válasszak, mert ott vonulni kell. Így lett a gyerekkori álmom, egy igazi hamupipőkés ruha, ami tele volt csillogó kövekkel, és a mai napig azt választanám :) Ha van ilyen gyermekkori álmod, ne tagadd meg :)
2016. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár hete volt az esküvőm, a ruhához az elejétől kaptam jó tanácsokat, a rokonság nagy abroncsos hercegnős ruhát tartott a legjobbnak.

Sok évig táncoltam, ott fellépésen kipróbálhattam a hosszú egyszerű és az abroncsos keringő ruhát is. Jó érzés mindkettő, de végül egyértelműen egy 10 éve kinézett egyszerű, rövid ruhát varrattam, pontosan személyre szabott díszítéssel, kevés réteggel. Senkire nem hallgattam, sőt próbáltak lebeszélni, de istenien szabadnak és lazának éreztem magam aznap.

Megéri egy kicsit szembe menni az árral és azt viselni, amit te akarsz, más meg viselje azt, amire rá akar beszélni.

2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szalonokban nagyon drága ruhákat találtam (kedvencem volt, ahol 5 ezer Ft lett volna csak az, hogy felprobalom a ruhat), es nagyon nem az ízlésemnek megfeleloket. Hirtelen eszembe jutott a varrónő ismerősöm es varrattam egy olyat, ilyet viselni szerettem volna.
2016. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudok egy ruhán ilyen sokat tépelődni... Azt választom, ami tetszik és kész.
2016. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem volt elképzelésem, az akkor választott ruha még mai fejjel is tetszik (12 év után).
2016. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!