Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kék színű esküvői öltöny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék színű esküvői öltöny milyen színekkel áll jól?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. ilyen árnyalatú öltöny, bézs színű nyakkendővel vagy mellénnyel szerintetek hogy mutat?


2016. aug. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép öltöny, de nem szabad hozzá bézs nyakkendőt tenni... a képen a gallér szegélye, a zsebkendő , a nyakkendő ugyanaz a finom szürke , és nagyon harmonikus. Szerintem számitógépes képszerkesztővel át tudod szinezni bézzsel, de nem passzol mellé... ha a szürke helyett mást szeretnél, akkor esetleg a vajszinűt próbáld meg... esetleg egy finom szelid türkizt.
2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként sok függ attól is, hogy milyen szinű a hajad, a szemed...
2016. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát fel kell próbálni, és megnézni. A petrolkékhez mennek a homokszínek amúgy, a barnásak is.
2016. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően illene hozzá, de esküvőre "tisztább" kombinációt képzelnék el, pl. egy finom galambszürkét vagy ezüstöt (nem az ilyen baromi fényes szaténszerűre gondoltam, hanem enyhén fényesre, olyan majdnem mattnak hatóra), esetleg fehéret. De ha már barna, akkor ez a gombaszín, ami a képen van, még az is jó.
2016. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezüsttel vagy világoskékkel jól mutatna, a bézs rizikós.
2016. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!