Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Furcsa lenne, ha a volegenyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lenne, ha a volegenyem eljonne velem?

Figyelt kérdés

1 eskuvoi ruhaszalonba, felpróbálnèk pâr ruhat, nem választanèk, csak megmondana melyik stilus tetszik Neki is Rajtam.

Mit gondoltok? Szokatlan?


2016. aug. 11. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Én nem tudom.
2016. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neki fárasztó lenne. Inkább barátnőket vigyél.
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem ismerem a párod, de szerintem a férfiak 90%-a inkább bólogatna mindenre, csak hogy minél hamarabb véget érjen a horror :D, nem hiszem, hogy ténylegesen segítene bármiben is. Szokatlannak nem tudom mennyire szokatlan ez, bár nem hiszem, hogy gyakori.

A stílust lehet szóban is egyeztetni, szerintem is jobban jársz, ha valamelyik barátnőd/barátod viszed magaddal.

Mi egyébként szeretünk mindent együtt csinálni, de ruhát vásárolni sosem vinném magammal (ha együtt megyünk, különválunk), pont az első mondatban említettek miatt.

2016. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem jött. Felpróbáltam 6-7 ruhát, leszűkítettem kettőre és azt választottam, amelyik Neki jobban tetszett
2016. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elnézést, leginkább a saját szemszögemből néztem a dolgot. Az, hogy elviszed magaddal, mert még a ruháddal is neki akarsz örömet okozni, szép gesztus tőled, biztosan nagyon szereted :) vagy téged annyira nem érdekel, mint mondjuk átlagban a többieket, mert nem vagy olyan típus.

Én ennél önzőbb vagyok :D dehát mindenki más, na:)

Minden jót kívánok nektek!

2016. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az Ő ötlete volt, mindig jön velem vàsárolni!
2016. aug. 12. 09:08
 7/11 A kérdező kommentje:

5#

En nagyon varom mar a ruhaprobakat, h megtalaljam azt , amelyik a legjobb! Imadom a ruhakat. Csak a volegenyem szivesen eljonne, szeretne ebben is benne lennI kicsit, h megmondja mi nem tetszik neki , ami tenyleg nem tetszik Neki, es hogy segitsen kicsit. Jo az izlese!

2016. aug. 12. 09:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti így akarjátok, akkor legyen így. Ne foglalkozz más véleményével.
2016. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a vőlegényed szeretné, és te is örülnél neki, akkor csináljátok így. :)
2016. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem eljött az én vőlegényem, szerintem nem furcsa :) Ha vőlegényednek van kedve menjen.
2016. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!