Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt mindenki idegbete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt mindenki idegbeteg? Mire érdemes figyelni, hogy ezt elkerüljük?

Figyelt kérdés

Most fogunk hozzá a szervezésnek, még több, mint 1 év van az esküvőig.

Viszont az ismerősök, rokonok között azt látom mindenfelé, hogy állandóan feszültség, idegeskedés megy, az utolsó 1-2 napban és az esküvő napján is mindenki kapkod, idegbeteg, ez hiányzik, az hiányzik...

Amúgy én olyan ember vagyok, aki sosem hagy semmit az utolsó pillanatra, inkább mindennel előbb kész vagyok, és akkor lehet hátradőlni. De esküvőt még nem szerveztem, szóval tudnátok tippeket adni, mire érdemes figyelni, hogy a nagy napon "hátradőlhessek", és élvezhessem, hogy megházasodok, és ne ideggörccsel teljen a nap?


2016. aug. 13. 16:10
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
60%

Xanax, meg bor mindig legyen a közelben.


26/F

2016. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragaszkodj görcsösen minden részlethez,mert sosem sül el úgy,ahogy minden meg van álmodva és sokaknak ez rontja el a napot.
2016. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Az esküvő az egyik legszebb dolog, mely megadathat egy nő életében. Gondolom te vagy a nő, ugye kedves kérdező?

Megsúgom Neked, hogy az idegbetegség tartja ezt a világot egyensúlyban... ez teljesen természetes. Ha nem lenne idegesség és annyi idegbeteg ember, akkor mennyivel szegényebb lenne a világ. Például nem írt volna az elfojtott szexuális problémákról Freud. Ez a nagyszerű koponya.

Az ideggörcs jó, az ideggörcs szép, az ideggörcs a barátod! Fogadd el!

2016. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak nők, meleg férfiak és a "de hát meg kell mutatni mekkora hatlmam van" férfiak ideegbetegek. "Nem akarok dídís bulííííííííííííííít"
2016. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az esküvő napján is nyugodt voltam. A fodrászhoz 2 óra késéssel mentem, mivel megjött a menszim, amire nem számítottam...


Nyugis voltam. Kérdezte a fodrásznő, hogy ülhetek ilyen nyugisan, ha két óra késésben vagyok? Annyit válaszoltam: nélkülem nem kezdik el!


Vannak nehéz és nem könnyű pillanatok a szervezésben, de aki nem tudja kezelni és kiakad, az csak hiszti.


Nem értem, min lehet "ideggörcsölni"? Eső? Na és az esküvő bent vagy fedett helyen van? Ruha? HA elszakad leöntődik stb. hát akkor sincs semmi, az élet megy tovább...vendégek? Aki eljön Titeket szeret, aki kommentál nem is érdemli meg, hogy ott legyen...szóval én nem tudom min lehet aggódni annyira, hogy aznap ideggörccsel kezdj...A vőlegény ha ott van, az már pont elég is :)


Nekem leömlött a ruhám angelli-vel első pohárköszöntőnél, elmaradt a boleróm a templomban, nem volt nyitva a vendéglő, mikor mentek díszíteni a koszorúslányok, megjött a menszim, amit direkt nőgyógyász által gyógyszerrel próbáltam eltolni...mégis felejthetetlen volt a napom és egy percig nem voltam ideges.

2016. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom azt mondta aznap reggel: "annyira nem tudjátok elb475ni, hogy a végén ne legyetek házasok". Tényleg nem tudtuk. Életünk legnagyobb bulija volt, minden pillanatát élveztük.


Éljétek át és ne stresszeljetek! Mindig ezt javaslom a párjaimnak (esküvőfotós vagyok). Írtam is két blogposztot részben erről, ha érdekel írj privátot és elküldöm a linkjüket. :)

Sok Boldogságot!

2016. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megszerveztünk mindent, volt ceremóniamesterünk, aki kézben tartott mindent, nem stresszeltünk az esküvőnkön.


Legyen egy listád, hogy mit kell elintézni, ha eszedbe jut valami, rögtön írd a listára, és vegyetek ki egy hetet előtte is, hogy ki tudjátok magatokat pihenni.

2016. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban sztem az a fontos, hogy az ember időben elkezdje, sőt lehetőség szerint hagyjon rá pár hónapot, attól függően, hogy mekkora esküvőt és mit akar. Nyilván aki egy 10 fős sima ebéddel összekötött esküvőt, annak kevesebb dolgot kell intéznie.


Fontos, hogy előre ki legyen kalkulálva a büdzsé úgy, hogy lehetőség szerint legyen ráhagyva némi pénz vészhelyzet esetére, mert történhet olyan, hogy nem azt a ruhát kapjuk stb.


Én alapvetően rendszerezés- és tervezésmániás vagyok, szóval ilyen esemény előtt nálam szóba nem jöhet az, hogy húszezer dolog hiányzik, mert mindent összeírok az előzetes tervezésnél, a legapróbb dekorötletig. Olyan rábmikor történhet, hogy egy-két dolog csúszik, de ahol több tíz dolog, ott a szervezésben is hiba van. És tényleg, időben el kell kezdeni a szolgáltatók felkutatását... nem csoda pl., ha vki 2 hónappal az esküvő előtt kezd szervezni, és a sztárzenekar már 2 évre előre be van táblázva. (amúgy a helyszínt, a zenekart és az éttermet kell legelőször lefixálni, főleg ha kifejezett kívánságaitok is vannak vagy népszerű helyszínre pályáztok)


Plusz: nem görcsölni azon, ha vmi nem lesz tökéletes neadjisten, meg ha nem pöttyre pontosan jön be az álomesküvő.


Ja és ha tényleg nincs ideje vkinek megszervezni az esküvőjét, és belefér a keretbe, fogadjon fel szervezőt... lehet, te is meg tudnád csinálni úgy, hogy a szabadidőd összes percét felhasználod rá, de ha egész végig görcsben áll a gyomrod, nem tudod magad kipihenni, idegbeteg vagy, akkor megéri másra átruházni a felelősséget.

2016. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!