Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szertartás a szabadban. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertartás a szabadban. Mit csináljunk rossz idő esetén?

Figyelt kérdés

Csak a szertartást szeretnénk a szabadban, saját telken.

Rajtam kívül mindenki azt hajtogatja, hogy de mi van, ha esni fog.

Tulajdonképpen erre keresem most a választ :) Nem nagyon van mód ott nagyobb sátor felállítására, mert olyan a kert és a fák elrendezése, hogy egyszerűen nem megoldható, hogy egy nagyobb sátor kerüljön a vendégek feje fölé.

Kisebb 3x3 méteres sátrunk van, szép fehér, ami a szertartás fölé pont jó, de a többiekkel nem tudom, mi legyen.

Engem személy szerint a szakadó eső sem zavarna különösebben, a násznép aggódik.

Amúgy a szertartás fél órájáról van szó, meg utána egy pezsgős koccintás, kis állófogadás (amit már amúgy a házon belül is meg lehet oldani, ha muszáj.

Ti mit tennétek? Én szívem szerint csak szólnék mindenkinek, hogy hozzon esernyőt a biztonság kedvéért :D

Amúgy az elmúlt 6 évben minden nap verőfényes napsütés volt, és kb 30 fok meleg azon a napon (évforduló).


2016. aug. 27. 13:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Így már szerintem oké.
2016. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Teljesen jó megoldás. Sok boldogságot nektek!
2016. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha meg tudjátok oldani, hogy valami ponyvát kifeszítetek, ahol mindenki elfér, az jó megoldás lehet, ha ragaszkodtok a helyszínhez.

Az étterem is teljesen jó B terv, én is ezt javasoltam volna.

Egy B terv egyébként mindenképpen kell külső helyszín esetén, csak úgy veszik fel a jegyzőkönyvet a hivatalban.

2016. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na,kerdezo megvolt mar az eskuvotok.?
2016. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Csak jövőre lesz, még a szervezés elején járunk :) De pozitív, hogy az étterem azt mondta, az se gond, ha 1-2 nappal előtte döntünk úgy, hogy náluk tartjuk meg a szertartást is :)
2016. szept. 26. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!