Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyii19 kérdése:

Mit csináljunk barátnőmmel, mert az apja nagyon elenzi a a kapcsolatunkat, elitél engem, meg barátnőmet is megveti e miatt és nagyon rossz így. Szeretjük egymást nagyon! és birjuk e tovább ezt a nyomást gyötrödést? Vagy most mit csináljunk?

Figyelt kérdés

az apujának eddig senki se volt elég jó.. mindenkit megvetett, de mért nem jó az neki hogy a lánya boldog velem?

a bnőm am 20 éves én meg 19..ez is baja..meg azt akarja az apja hogy okos,gazdag barátja legyen! de hát senki nem tökéletes.. ezért össze is veszet bnőm az apjával.csak így rossz..nem tudom hogy birni fogja/fogjuk e ezt.. amíg megnem békél vele .. !



2012. okt. 12. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne találjozzatok nála, õ meg úgy brusztolja le az apjával, ahhogy akarja.
2012. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok dologbanén sem engednék a lányomnak.

Akivel nem állíthatna be:

- Nemidénbarnult

- Kakasfejű pankgyerek

- Kopasz ránézésre is iszákos állat

2012. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem vok egyik se!! azért köszi..

de most valami értelmes választ is!

2012. okt. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!