Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő nyitótánc így oké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő nyitótánc így oké szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem kimondottan táncoslábú alkat, és szerepelni meg játszani az agyunkat se szeretünk :) Az esküvőn is elsősorban a hangulat meg a vendégek miatt lesz tánc is.

Viszont elkezdeni mindenképpen mi szeretnénk a táncot. Nem akarunk betanulni semmiféle látványos se mókás koreográfiát.

A kérdés az lenne, hogy ha elkezdjük a táncot, picit ott lötyögünk, lassúzunk a zenére, aztán bevonjuk a többieket is (én apukámat, a vőlegény az édesanyját), az úgy szerintetek milyen? Nagyon tré? :)

És akkor ezzel együtt jönne fel a vendégsereg is már táncolni.

Láttam mindenféle hülyeséget, betanult bohóckodást összevágott zenékre, salsát, rendes keringőt... De valahogy ez nekünk nagyon nem fekszik egyik sem.


2016. szept. 14. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk is így volt.
2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez tök rendben van így. Szerintem is olyan mesterkélt dolog az, hogy valakik betanulnak egy táncot és azt adják elő az esküvőn. Persze látványos meg minden, de ez én sem szívesen csinálnám. Egyébként én mindig azt szoktam mondani, egy esküvőhöz két tanú és egy anyakönyvvezető szükséges, a többi mind körítés, tehát onnantól kezdve semmi sem kötelező és minden lehet úgy ahogy csak ti szeretnétek.
2016. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, szerintem nem vészes.
2016. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felénk pontosan igy szokás. Mi is igy csináltuk. Bemondta a zenekar, hogy az ifjú pár nyitótánca következik. Egy sima lassú számra táncoltunk. Utána pedig én az apukámmal, párom az anyukájával, a zenekar pedig bemondta hogy a násznép is nyugodtan csatlakozthat, aztán már jöttek is ☺ Az ilyen betanult tánc nem a mi világunk, meg most már elég uncsi is. De ízlések és pofonok.
2016. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, én is így szeretném majd, és több lagziban is láttam már ilyet.

Az első szám valami lassú vagy keringő, arra elkezd táncolni a pár, de egy idő után csatlakoznak más párok is. Azért nem árt, ha valaki vagy a zenekar bemondja, hogy a nyitótánc jön, amihez lehet csatlakozni is, illetve párokkal előre megbeszélni, hogy csatlakozzanak nyugodtan.

2016. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!