Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvoi nyito tanc, segitenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvoi nyito tanc, segitenetek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Keringozni fogunk nyitotanckent. Mostanaban nagy divat ez a gyors tancikalas... Szerintetek ha nem vagyunk ilyen tipusok es kihagyjuk viki lesz? Nemtudom nekem annyira nem tetszik. De viszont akikrol eddig hallottam mindenkinek tetszett. Marmint nasznepnek. Mert szorakoznak a fiatalokon h peogramot keszitettek...

Van vlmilYen livhtosabb koreografia is?!



2015. máj. 12. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, ha nem bohóckodtok. Mi sem fogunk. Jó pofa, annak aki bevállalja, hogy azon a napon amikor egyébként is nagy a feszültség még előadj egy koreográfiát. Ez a Ti nyitótáncotok legyen romantikus, úgy ahogy kényelmesen érzitek magatokat. Ne másnak akarjatok megfelelni!
2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felénk ez nem is divat. Vacsora után az após felkéri a menyasszonyt, a vőlegény az anyóssal táncol, a násznép pedig csatlakozik hozzájuk. Pár lépés után a vendégek táncolnak az ifjú párral tovább.
2015. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg először mikor páran megcsinálták vicces volt,de most már igen elcsépelt lett ..

Mikor még senki nem tudott ilyenről és a pár táncórákat nem sajnálva begyakorolt ügyesen! egy ilyen koreográfiát az meglepő és humoros, de mikor már a 200.adik pár is ezt csinálja kb 1 óra gyakorlással és se eleje se vége csak elhülyéskednek valamit mert ezt láttuk a jútyúbon az inkább sokszor kínos.

Mi nem tudunk táncolni, ritmusérzékünk 0, tehát szombaton menni fog egy szép lassú szám,amire el lassúzunk, látszani fog rajtunk az öröm és az izgulás és ennyi. Másik így is gyomoridegem van kicsit, hát még mi lenne az nap még azon is aggódni hogy mit kell bohóckodnom vacsora után. Lehet egy falatot is nehezen tudnék lenyelni, tudod lámpaláz :)

2015. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vállaljátok be, ha távol áll tőletek. Ez egy amerikai divat, amit lehet majmolni, de nem kötelező. Tavaly az esküvőnk előtt több száz youtube videót végignéztem ezekről, de egy kezemen meg tudnám számolni hány párnak tetszett a tánca. Azoknak is azért mert illett a stilusukhoz, l átszódott rajtuk, hogy olyan fajták, akik a hétköznapokban is a társaság középpontjai. A többi csak magára erőltette, és én éreztem égőnek helyettük is.

Nekünk volt annyi önkritikánk hogy inkább kihagytuk. Egy sima keringővel megnyitottuk az estét, és éjfél után piros ruhában volt még egy meglepetés táncunk: egy választott zenére cha-cha-cha-ztunk. Ez legalább olyan volt, amire senki nem számított, és annak ellenére hogy mindketten kétballábasok vagyunk, nagy sikere volt.

2015. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez teljesen attól függ, hogy Ti mit szeretnétek. Ha nem akarjátok, nem lesz.

Valaki azt írta, hogy már a 200. párnál inkább kínos és elcsépelt. Nekünk volt. Pont azért, mert ahol tartottuk az esküvőt nem szokás, a násznép nagy része idősebb rokon volt, akiknek nem hogy internet, gép sincs otthon, szőlőben dolgoznak egész nap. Ráadásul a férjem rocker, gitározott, és elkezdett táncolni a madagaszkárra, eminem-re, lady gagára, stb, hát akkora siker volt, hogy még hajnalban a násznép eltáncolta velünk :) Párba álltak és nyomták :)

Féltünk mi is, hogy mit fognak szólni, de nagyon bejött nekik. Sem előtte, sem utána nem láttak minket együtt táncolni, ezért is volt annyira vicces :) Mi nem jártunk tanárhoz, magunk állítottunk össze egy koreográfiát, legfőképp én, a férjem meg csinálta a zenét :)


A barátnőméknek viszont keringő volt, tánctanárhoz is jártak, én sírtam, annyira szép volt :) Az is nagy siker volt, ők nem akartak vicces nyitótáncot.


Úgyhogy egyik sem ciki és mindkettő lehet jó, ha jól adjátok elő :)

2015. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy csináljátok ahogy ti szeretnétek. Csak ne vágjatok olyan arcot mintha a fogatokat húznák. És húzzátok ki magatokat :).
2015. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A ti döntésetek, amit szeretnétek, az lesz. Ez a ti napotok, rólatok szól. Lehet a stílusotokhoz igazítani a táncot. Ha meghitt, szép táncot akartok, akkor keringő, ha poénra veszitek, akkor legyen egy ökörködéses koreográfia, ha egy kis könnyed páros táncot akartok, akkor ott a ceroc, ha latinos szenvedély, akkor tangó, ésatöbbi, rengeteg opciótok van.

Sok esküvőn voltam mostanában, ahol nem vették vicceskedőre a táncot, és senki nem kérdezte, hogy miért nem?

2015. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!