Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan aki saját maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki saját maga készítette az esküvői dekorációját? Mikor kezdtetek hozzá? Milyen anyagokat választottatok? Milyen színeket használtatok?

Figyelt kérdés
Aki tud képet is küldhet :)
2016. szept. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tortfeher -bordo szinek. Anyosommal karoltve aki rajztanar. 1 hetunk volt ra, de az eleg volt. Eleve az etteremmel le volt beszelve, mi vittuk a szalvetakat, az asztaldiszt, a drazsekat. Az ulesrendet en ragasztgattam 3 ejszakan keresztul (kartonbol). A menut az etterem nyomtatta, de ilyen kor alaku pergamenszeru anyagot adtunk nekik, aminek a kozepebe mecsest tettek.
2016. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy héttel előtte.

Feher-bordó.

2016. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi csak az ültetőkártyát csináltuk magunk.

Halványsárga kartonpapírra nyomtattuk a neveket, hullámos ollóval vágtuk ki és aranyszínű gyűrűpár matricát ragasztottunk rá.

2016. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én magunknak készítettem, apránként... sztem ha intenzíven csinálom egy hét elég lett volna, de elapróztam. Palackok, raffia, befőttes üvegek, mécsesek, só - liszt gyurma köszönet ajándéknak, virágok egy része piacról, másik része anyósomék és szüleim kertjéből, tortacsipkék. Natúr színeket (fehér, beige) használtam, mivel a virágok vegyesen voltak + egy tóparton volt az esküvő meg a vacsi is.
2016. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több éve gyűjtögetem a dekor anyagokat, köztük a kristályokat, intenzívebben, még egy év kell rá.

Virág: borostyán, kövirózsa, egyéb pozsgások, mindenféle apró fehér virág (csak fehér)

Anyag: csipke, üveg, kristály, fehérkavics, uszadékfa, damaszt, bársony.

Szín: sötétzöld, olivazöld pasztel, fehér, kevés sötétbarna, még kevesebb arany

2016. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!