Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászútra fotós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászútra fotós?

Figyelt kérdés
Több olyat is láttam már, hogy az ifjú pár nem a lagzi előtt tűnt fel x időre, amíg tartott a fotózás, hanem utólag, a nászúton készültek képek róluk. Ez esetben hogyan oldják meg a fotóst? Kiviszik magukkal 1 napra?:D
2016. okt. 9. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában nem kifejezetten a nászút alatt készülnek a képek, hanem sokkal inkább külön ezért utaznak el valahova a nászúttól függetlenül, de olyat is fotóztam már, ahol a nászút első pár napján készültek a képek, aztán leléptünk és hagytuk "nászutaskodni" az új párt, sőt olyan is volt ami egy hónappal az esküvő előtt készült. Pont nemrég lett kész egy slideshow egy ilyen anyagból ha érdekel írj egy privátot és elküldöm a linkjét. :)
2016. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az ún. kreatív fotózásra gondolsz, azt nem feltétlenül a nászúton csinálják. A miénk például a nászútról visszajőve lett elkészítve, külön megbeszéltük előre a fotóssal a napot és a helyszínt, ahol szerettük volna és nagyon jól sikerült.

Mi speciel autóval vittük a fotóst is magunkkal a helyszínre, de van olyan is, hogy a fotós maga megy ki, csak akkor még plusz útiköltséget is számítanak általában távolságtól függően.

2016. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egzotikus helyre mész, ott már tudsz venni csomagot, amiben benne van a fotós. Vagy szimplán helyi fotóst fizetsz. Emiatt nem fizetnék fél-1milliót, hogy egy hazai fotós kijöjjön velünk Seychellre...
2016. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Gondolod, hogy ott olcsóbbak a fotósok? Meglepődnél... ;)
2016. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lepődtem meg. A helyi fotósunk 500 dollárt kért egy óráért. Itthon azért ennek a többszörösét fizettük a fotósokra.. :)
2016. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: 500 USD középárfolyamon is 140.000 HUF körül van, azért azon meglepődnék ha itthon bárki ennél magasabb óradíjat kérne, egy óra alatt meg nem csinálsz szép kreatívot még ha adottak a helyszínek akkor sem.
2016. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem óradíjra gondoltam nyilván, szerintem ez evidens. :) Kint ennyi volt az ára, nem panaszkodunk, nekünk tetszenek a képek, naplemente, üres part, sziklák, minden ami kell. :)

Itthon 500+áfa volt a fotós, azzal is meg voltunk elégedve. Azért írtam, hogy olcsóbb ha kint fogadsz fel egyet, mert ha jött volna velünk egy, az nem 140 ezerből jött volna ki, hanem egy nullával többől szállással és repülővel. :)

2016. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor én értettem félre, elnézésed kérem.

Egyébként valószínűleg az abszolút felső kategóriából választottatok itthon fotóst, az is lehet, hogy nem kért volna komolyabb felárat (a költségein kívül, nyilván) azért, hogy Titeket ott fotózzon, de persze ez is sok mindentől függ, mert azért valahol presztizs külföldre járni fotózni és marketingértéke is van. Én idén nagyon sokat fotóztam külföldön (igaz csak a környező országokban, főleg Horvátországban), de rendszerint külön ezért mentünk, vagy külön autóval mentünk és a pár maradt még nyaralni, mi pedig jöttünk haza. Ezért írtam, hogy ez soktényezős. :)

2016. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!