Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki már fotózta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már fotóztatott/videóztatott a Gócsa családdal Jászberényből az esküvőjén? Mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi volt a benyomásotok velük kapcsolatban, milyenek lettek az elkészült képek, milyen a személyiségük/hozzáállásuk, és árban hogy dolgoznak. Illetve, hogy mennyire csinálnak esetleg sablon képeket, és milyen arányban vannak az egyedi képek?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. júl. 4. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

"Gócsa Fotó"?


Szolnokon (és Szolnok megyében) ők csinálják a legtöbb középiskolai szalagavató fényképeit is. Én 2012-ben szalagavatóztam és az általuk készített képek zseniálisak lettek.


22/L

2016. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

A fotósokkal pedig meg lehet beszélni, hogy milyen képeket szeretne főleg a megrendelő. Emlékszem a mi iskolánk igazgatóhelyettese is megdumálta ezt velük.


Meg ha egyéni képeket akar valaki, akkor szólni kell előtte a fotósnak és azokat is megcsinálja. Rendes, normális, kezelhető emberek. Nekem olyan képet csináltak, ami aztán 1 évig volt a faceboook profilképem is.

2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

az árat mindenképp a fotóstól kérdezzétek meg, mert mindegy, hogy másnak bármikor korábban mennyiért dolgoztak, azóta változhattak az áraik, illetve az is lehet, hogy mások voltak az igényeik, ami szintén befolyásolhatja az árakat.


szerintem a képekről sem annyira számít mások véleménye, mert ami egy másik párnak tetszik, az nektek lehet, hogy nem fog és fordítva is igaz ez. mások véleménye mindegy, a lényeg, hogy nektek tetszik-e vagy sem.

meg kell kérni a fotóst, hogy ne csak a legjobb, legszebb képekből válogatott portfóliót mutasson, hanem mutassa meg az utolsó egy-két-három esküvőjük teljes átadott anyagát, amit a megrendelő megkapott. ebből látszik nagyjából, hogy mit kap meg a megrendelő, vagyis mit fogtok ti is megkapni. ebből le tudjátok szűrni, hogy mennyire egységes a színvonal, mennyire ismétlődnek sablonos/elcsépelt/állandó dolgok, milyenek az arányok és hogy amiket csinálnak az mennyire tetszik NEKTEK.


a személyiségről, hangulatról, hozzáálásról, stílusról már inkább van értelme kérdezni másokat, de itt is sok tényező közbejátszik. mindenkivel másmilyen egy kicsit az ember és itt is inkább az számít, hogy az összhang mennyire alakul ki köztetek és köztük. attól, hogy másokkal jól kijöttek, jól megértik egymást, veletek még nem biztos, hogy ugyanúgy megvan a közös hang. én például több olyan fotóst is ismerek, aki stúdióban, tárgy-, épület-, riportfotóban, minden területen remekül dolgoznak, de esküvőt csak olyanoknak vállalnak el, akikkel a személyes találkozáskor megvan az az összhang, ami alapján sejthető, hogy menni fog a közös munka. ha nem érzik azt, hogy itt minden rendben lesz, jól fogják mindannyian érezni magukat, akkor egyszerűen nem vállalják el a munkát, mert úgy nem lehet dolgozni (vagy lehet, csak nem érdemes)...

2016. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jászsági viszonylatban jónak számítanak, az összes jászberényi ismerősöm őket kérte fel. Nekem nem tetszik a portfóliójuk, szerintem minden képük egyforma, minőségben és kreativitásban is erősen hagy maga után kivetnivalót.
2016. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!