Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Főasztalnál csak a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főasztalnál csak a menyasszony és a vőlegény? Nem túl furcsa?

Figyelt kérdés

Én még csak olyat láttam eddig, hogy középen a pár, két oldalukon pedig szülők, testvérek.

Az étterem méretei miatt maximum 6 fős tudna lenni a főasztal. Ami azt jelenti, hogy középen mi, két oldalon pedig a szülők lennének.

Viszont. Nekem nincs édesanyám. Apukám párját pedig bár kedvelem, annyira mégsem, hogy őt főasztalhoz ültessem, akkor már inkább tesómat ültetném oda, de az meg megint nem túl jó, hogy egy párt szétválasszak.

Arról nem is beszélve, hogy van 14 fő, aki vegetáriánus, akik amúgy egy kupacban ülnének, és ez a 6 fős főasztalos dolog nagyon összekuszálná a dolgokat.

Az étteremben mondták, hogy ritkább, de szokott lenni náluk olyan megoldás, hogy 2 fős főasztalt állítanak középre, és akkor csak a vőlegény és a menyasszony fog ott ülni, mindenki már a 2 sorban felállított hosszú asztaloknál.


2016. okt. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, többször voltam már olyan esküvőn, ahol külön ült a pár, mert kesze-kuszák voltak a családi fonalak és nem tudták máshogy megoldani.
2016. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

és a tanúk? azok bizonyára kiadnák a 2-2 főt.

Nálunk is a tanúk ülnek a menyasszony és vőlegény mellé, a szülők pedig közel a főasztalhoz, a szűk család körében.

2016. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak nem gond, akkor szerintem semmi furcsa nincs benne. Viszont én nem akarnám csak azért máshova ültetni a szüleimet, mert a páromnak nincs anyukája. Én ebben az esetben apukámat és a párját ültetném magam mellé.
2016. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem jött ki sehogy jól a mellettünk ülők létszáma, úgyhogy mi ketten ültünk a főasztalnál, nem bántuk meg :) A vacsora után úgyis mindenki beszélget, táncol, jön-megy, szóval arra a 1,5-2 órára belefér, hogy kettesben üljetek. Egyébként mi úgy oldottuk meg azt, hogy ne legyünk annyira elszeparálva, hogy közvetlenül a mi két személyes főasztalunk két oldalán volt 2 nagy körasztal, aminél ültek a legközelebbi családtagjaink, persze háttal senki, csakis úgy, hogy mindenkit lássunk. :) Kicsit olyan volt, mintha a mi asztalunk folytatódott volna azokban az asztalokban. Remélem segítettem.
2016. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk is így volt, pontosan amiatt, mert a férjem szüleinél meg az én szüleimnél is volt olyan kockázatos tényező, ami miatt nagyon nem lett volna jó ötlet kiültetni őket a főasztalhoz. Mi 18-an voltunk összesen, így teljesen oké volt.
2017. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!