Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a férjem szüleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a férjem szüleit, szerethetem így igazán a Férjem?

Figyelt kérdés
SZörnyű érzés, szégyenlem is magam érte. Szeretném megváltoztatni. Ahogy szóba jönnek, már attól is kiráz a hideg, irtózom tőlük. Hogy lehet az, hogy szeretem nagyon a férjem, és ahonnan jött azt meg nem birom elviselni? Más iránt nem éreztem még ilyet sose! Nagyon mosolygos, kedves vagyok amúgy, sok barátnőm van, és alapvetően szeretnek az emberek. Igy még senkit nem akartam elkerülni. Nem tettek semmi konkrét dolgot azért, hogy utáljam Őket, de Ők sem szeretnek, az apja van, hogy nem is válaszol nekem. Inkább én sem szólitom meg, sőt a ránezest is kerülöm. Ő is. Semmibe vesszük egymást. Én vagyok nem normális, vagy más is van így ezzel?
2010. ápr. 26. 13:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amikor majd x év múlva megunod a férjedet vagy valami olyat tesz, ami nem tetszik neked és látod, hogy ő meg imádja a szüleit és velük milyen kedves, majd akkor lesz gond. :) Én sokat szenvedek emiatt nap, mint nap. Én a gyerek voltam a sztoriban. Még jó, hogy már felnőttem.............
2010. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a párom szüleit,de a pároat annál inkább.

Az unokákat sem fogom sürűn vinni hozzájuk,inkább jó messzire költözünk a szüleitől,hogy kizárjuk öket az életünkből.

2010. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!