Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet egy menyasszonynak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki.nikit kérdése:

Lehet egy menyasszonynak 2 tanúja?

Figyelt kérdés

Nagyon hezitálok a legjobb barátnöm es a bátyám között. Bátyám kerdezett rá hogy tudom e már hogy ki lesz a tanum, es mondtam neki h a legjobb baratomra gondoltam Zsura, erre ö Azt mondta hogy öt Nem ismer is, Es hogy tanunak testvert szoktak valasztani. Nekem 2 testverem van, az öcsem kozelebb áll hozzam. A lenyeg hogy a bátyám Azt mondta, hogy dontsem el idoben, mert a tanunak nagyobb a kiadasa. Szerintetek meg lehet Azt oldani, hogy a bátyám legyen aki alair a polgari eskuvon, Es a baratnöm álljon melettem/mögöttem a templomban,

A kisebbik tesom is biztos orulne a felkeresnek, ö mondjuk nem hozza szoba, viszont a nagyobbik tesom tuti szeretne a felkerest es csalodott lenne ha Nem öt kernem meg. A baratnommel Meg már reg elhataroztuk h egymas tanui leszünk, en sajnos nem tudtam elmenni az ö seküvöjere.


2016. okt. 30. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Sőt, két vőlegénye is lehet, ha úgy tartja kedve, elvégre ez csak egy nagy buli a családdal, ahol lehet fehér ruhában bohóckodni!
2016. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Vicces, en szinesben fogok bohockodni.

Remélem ez jobban hangzik szamodra

2016. okt. 30. 15:54
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Miféle nagyobb kiadása van egy tanúnak??

Komolyannkérdezem,mert azon túl,hogy aláír,mást nem kell csinálnia!

2016. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy, hogy más a polgárin és más a templomban.
2016. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, nagyobb nászajándékot kell vennie.
2016. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Arra céloztam, hogy ez egy polgári jogi szertartás, aminek kötött szabályai vannak. Nem fogsz tudni két tanút vinni, mert egyet lehet. Pont.

Aki aláír, az a tanúd. Ketten pedig nem írhatják alá.


Megbeszélheted a barátnőddel, hogy bocs, de nem akarom a bátyám megsérteni, és nagyon szeretne a tanúm lenni. Mivel én sem tudtam a te esküvődön a tanúd lenni, most felkérem őt.

Ha barátnő, akkor megérti.


Vagy beszélsz a bátyáddal, hogy ne haragudj, de ezt már évekkel ezelőtt megígértem a barátnőmnek, és nem akarok megszegni egy ígéretet. Remélem, hogy nincs harag.


Te tudod, melyikkel lehet hamarabb megegyezni, ki a sértődősebb.


Azt én sem értem, mi a kiadása tanúnak.

Annyit tudok, hogy nálunk úgy "illik", hogy a menyasszonynak férfi a tanúja, a vőlegénynek meg nő. De már ezt sem szokták betartani.

2016. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 tanúm volt. A húgom volt a polgárin, és az egyik legjobb barátnőm a templomin.


Egyiktől sem vártam semmi extrát, sőt mérges is lettem volna, ha extra költségekbe verik magukat.

A tesóm még tanult akkor, a barátnőmék meg pont nem voltak túl jó anyagi helyzetben.

Az esküvő szervezésében, lebonyolításában nagyon sokat segítettek, és ezért örökre hálásak leszünk nekik.

2016. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Én azok után ha a bátyám azzal indítana, hogy döntsek mert a tanúnak nagyobb kiadása van, őt első körben kizárnám a jelöltek közül... Marad a barátnő és az öcsike. Én a barátnőmet választanám.
2016. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet így, ahogy leírtad.

Most nyáron voltam tanú barátnőm esküvőjén. A polgárin én voltam, a templomin meg a nővére.

2016. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád csak manipulál. Egyáltalán nincs az kőbevésve, hogy családtagnak kell lennie - azt az embert kell választanod, aki - a leendő férjeden kívül - a legközelebb áll hozzád, és akiben megbízol. Egy ilyen embert mint a bátyád tuti nem választanék. Na és ha csalódott akkor mi van? Ez a te esküvőd (ti esküvőtök), nem a bátyádé!
2016. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!