Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek kell hogy tetsszen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazyxgirl kérdése:

Kinek kell hogy tetsszen a menyasszonyi ruha? Elsősorban egyértelmű, hogy a menyasszonynak mivel ő veszi fel, de a párjának kell hogy tetsszen benne?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora lehet a szerelem, ha a nőnek nem célja tetszeni a férfinak az esküvőjük napján?
2016. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a vőlegénynek is kell, hogy bejöjjön. 😉 Nem is ez a gond,hanem hogy a násznépből is lesznek, akik magyaráznak majd, de magasról tegyetek rá. 😍
2016. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Ó, dehogy, ki nem szarja le, hogy a vőlegény telibe hányja a ruhát, annyira utálja... Miféle kérdés ez? Vagy egyébként úgy egyáltalán... Te direkt úgy öltözködsz, hogy a párodnak ne tessen? Ez milyen gondolatmenet?
2016. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a vőlegényemnek akartam tetszeni, más véleménye nem érdekelt.
2016. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan szituációnak nem kellene előfordulnia, hogy ami a menyasszonynak tetszik magán, szépnek érzi magát benne, az a vőlegénynek nem tetszik. Akkor mi tetszik neki rajta a hétköznapokon? Minek házasodnak egyáltalán össze?
2016. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És hogy válasszam ki, hogy neki tetsszen ha nem láthatja előbb a párom a menyasszonyi ruhát?
2016. júl. 10. 01:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismered az ízlését vagy elmentek együtt ruhát próbálni.
2016. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri a stílusodat, bízik benne, hogy jól döntesz. Nézegessetek együtt magazinokat (már amennyire be tudod "fogni" az ilyesmire), mutasd meg melyik stílus tetszik és ha neki is szimpatikus, akkor nyugodtan kereshetsz olyasmit. De szerintem nem ez a lényeg. Ha neked tetszik egy ruha és boldoggá tesz téged, akkor nem fogja érdekelni a ruha, sokkal fontosabb, hogy boldognak lát.
2016. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat választottam ami nekem tetszett, és ami még fontosabb hogy magamon is tetszett és amiben jól tudom érezni magam egész nap. Persze ott volt velem a húgom és a sógornőm és mivel nekik is nagyon tetszett amit kiválasztottam, így tudtam hogy a páromnak is tetszeni fog. Mivel hasonló az ízlésünk így is lett.
2016. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzád illő ruhát választasz, akkor hidd el, a vőlegényednek is fogsz benne tetszeni. Az én bátyám totálisan érdektelen mindenféle stílus iránt, de mikor meglátta sógornőmet a menyasszonyi ruhájában, annyit mondott, hogy gyönyörű a ruhában, és nagyon jól választottunk (én segítettem neki ruhát választani/próbálni).
2016. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!