Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhaszalonba be lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhaszalonba be lehet menni körülnézni időpont nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy próbára időpont kell a legtöbb helyen, de egyelőre próbálni nem szeretnék, van még bőven időm csak fel szeretném mérni a terepet, összehasonlítani az árakat, kínálatot egyes üzletekben, amiket a neten kinéztem.

Csak a kérdés, hogy ez mennyire szokás, nem fognak rossz szemmel nézni ha csak nézelődök? Soha nem voltam még ilyen szalonban. Bocsánat a buta kérdésekért :)


2016. nov. 15. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődni be ! :) én is voltam. Végül esküvő sem lett. De nem dobtak ki, kedvesek voltak és segítőkészek!
2016. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy érdemes időpontot kérni tőlük, mert sokszor egyébként nincs nyitva az üzlet. Tehát be lehetne menni bármikor, de ugy vettem észre időpontra jön oda tulajdonos és nyitja ki az üzletet. Én elmondtam, hogy egyenlőre csak körül szeretnék nézni, és ha döntöttem akkor amelyik megtetszik visszamegyek , tehát most csak nézelődöm..
2016. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
mindenki pénzből él. Nem ők tesznek neked szívességet, hanem te nekik, hogy náluk szándékozod elkölteni a pénzedet. Ha elküldenek, menj máshová, értelmesebb emberek szalonjába.
2016. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság odamenni csak úgy. Most gondolj bele, hogy valaki lefoglalt egy időpontot, te meg betoppansz hogy mutassák meg mi van és mennyiért. Kérj időpontot, és próbálj fel párat, abból baj nem lehet. Legalább meglátod mi áll jól.
2016. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
3# értelmes szalonba nem lehet betoppani csak úgy. Hisz értelmes szalonba az a vendég az első akinek időpontja van, amikor is csak vele foglalkoznak. Viszont ha időpontod van, nyugodtan megnézheted a ruhákat és fel is próbálhatod.
2016. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
mikor megyek a piacra, akkor is fél 1-kor már elküld a legtöbb kofa, hogy ő már zárni akar. hát az ilyenre felőlem nyugodtan rárohadhat a zöldség, én olyanhoz megyek, amelyik addig van nyitva, amíg vevő van, és nem sértődik meg, hogy valaki vásárolni akar tőle. piacgazdaság van, aki elküldi az ügyfelet, az tönkremegy. Van ugyanis elég más kofa/szalon. De lehet, hogy erre csak akkor jönnek rá, mikor már lehúzhatják a rolót. Nem kevés szalon megy tönkre.
2016. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Én vidéken élek, itt úgy van, hogy fix időben vannak nyitva a szalonok, de amikor próbál valaki, arra az időre be is zárnak, tehát csengetni kell. De nem küldenek el.
2016. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem kérném, hogy mutassák meg a ruhákat és foglalkozzanak velem, csak amik ki vannak állítva, rakva azokat megnézném, anyagukat, szabásukat, áraikat. Mert azért a neten legtöbb szalon nem frissít, nem rak ki árakat, ami pl. nagyon idegesítő számomra.
2016. nov. 16. 00:53
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
8-as ez nem olyan dolog mintha bemennél egy üzletbe és megnézed a kirakott pulovereket, ez speciálisabb. Itt mindig foglalkoznak veled, pl. minek nézegesd azokat a ruhákat amik egyáltalán nem rád valók méretben, mivel itt nincs ugy hogy meglátsz egy fazont és abból van rádvaló is, hanem egy-egy db- van belőle és lehet nem jó rád. Tehát érdemes időpontot kérned, és akkor fényképről megmutatják milyen ruháik vannak, amelyeket ajánlani tudják és amit kiválasztassz azt előveszik, sokszor az nincs is kint elől az üzletben.. Ettől függetlenül biztos megengedik azt is hogy ami ott van kitéve azt is nézegessed, de annak semmi értelme, az árakról meg annyit hogy itt nincs egységes ár, mert ahány ruha annyi ára van tehát lehet egy 15.000 ft-os is de lehet akár 300.000 ft-os..árától, anyagmennyiségtől, fazonjától stb. alakulhat az ára.
2016. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kérj időpontot. A legtöbb szalonba nem mehetsz időpont nélkül.

Ahol pl én voltam, egy helység volt csak. Ott lógtak a ruhák, és ott tartózkodtunk mind. Az első 2 ruha után, már be sem mentünk a szalonossal a paraván mögé átöltözni, mivel csak magunk voltunk csajok, a hozzám legközelebb állók.

Na, az még odabszott volna, ha közben egy random idegen ott sétálgat a sorok között, és nézelődik.

Arról nem is beszélve, hogy a ruhákon nem lóg árcédula, nem fogod tudni megnézni, épp melyik mennyibe kerül.

2016. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!