Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhaszalonba be lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhaszalonba be lehet menni körülnézni időpont nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy próbára időpont kell a legtöbb helyen, de egyelőre próbálni nem szeretnék, van még bőven időm csak fel szeretném mérni a terepet, összehasonlítani az árakat, kínálatot egyes üzletekben, amiket a neten kinéztem.

Csak a kérdés, hogy ez mennyire szokás, nem fognak rossz szemmel nézni ha csak nézelődök? Soha nem voltam még ilyen szalonban. Bocsánat a buta kérdésekért :)


2016. nov. 15. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ a dolog, hol laksz. Mi pl. itt a fővárosban anno barátnőkkel simán végigjártuk a körutat, mert ott minden házban van egy szalon, de van, hogy több is. Ami szimpi volt, oda benéztünk, volt, ahol épp nem volt vendég, és rögtön tukmáltak is, hogy próbáljunk, de olyan is akadt, ahol jelezték, hogy sokan vannak, időponttal megy a dolog, ott megnéztük azt a néhány ruhát, ami ki volt pakolva, és mentünk tovább.

Amíg csak ismerkedsz a dologgal, addig simán belefér szerintem, amelyik tetszik, oda meg úgyis kérsz időpontot.

2016. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazan vagy tisztában a dolgokkal. Nincs kirakva semmi. Bemész, leülsz, mutatnak egy katalógust,hogy milyen ruhák vannak , és amelyikek tetszenek azt lehozzák az emeletről pl. Ez nem egy pláza, ahol ki van rakva és megnézegeted, megfogdosod őket. Másrészt hogy gondolod épp próbál egy menyasszony te meg nekiallsz ott nézelődni? Ez nem arról szól, hogy sz.arnak az ügyfélre. Pont hogy nem.
2016. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# vagyok. Az árak sem mindig fixek. Az én ruhám 130 e volt, de mivel ket koszorúslány ruhát is vittünk kaptunk engedményt.
2016. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az árak nézegetéséről csak annyit, hogy nekem az után mondták meg az árat, miután eldöntöttem, melyik ruhát szeretném végül. Addig felpróbáltam vagy 10 ruhát, és fogalmam sincs róla, melyik mennyibe került.


Ez nem egy pláza, nem biztos, hogy mindenütt látni lehet, mi mennyibe kerül, az meg, hogy megkérdezd az eladót az adott ruha rád jó lehetne-e és az áráról kérdezősködj, az megint csak veled való foglalkozás, amihez már érdemes inkább időpontra menni, és akkor fel is próbálod, tudod, mi az, ami tényleg jó, és mi az, ami nem.

2016. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!