Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki a diplomaos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a diplomaosztó után ment férjhez, illetve nősült meg? Nem hurrogták le, hogy olyan korán?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Van,aki már 18-20 évesen megteszi,és nem érdekli mások véleménye.Ha igazán szerelmes vagy,akkor Téged sem kéne,hogy érdekeljen!
2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok előtte. Őszi félévben végzek (párom is), az esküvő szeptemberben lesz. Hogy ki hurrog le? L*arom, már elnézést... :) Akik szeretnek úgyis szeretnek, akik nem, hadd pletykáljanak, legalább nem unatkoznak! :) 22/L
2010. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több évfolyam társam az egyetem alatt házasodott. Ha úgy érzitek életek végéig együtt lesztek,mire várnátok. Felnőtt ember vagy, csak te tudhatod, hogy korán van-e, vagy sem senki más. (ettől még lehet korán, de szerintem nincs olyan, hogy minimum 25 évesnek kell lenni pl.)
2010. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem te ne azzal foglalkozz, hogy mások milyen gyakran mennek férjhez ebben a korszakban, illetve hogy hogyan reagáltak rá a körülötte lévők, hanem elsősorban magaddal törődj. Gondolkozz el az egészen, és próbálj meg lehetőleg egy olyan döntést meghozni, amiről úgy érzed hogy helyes. És amiről úgy érzed majd húsz év múlva is, hogy helyes volt:)
2010. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyik lakótársam most fogja befejezni a 4. évét, szóval van még hátra egy, de a nyáron már férjhez megy. Meg olyat is ismerek, aki még hamarabb megházasodott. Szóval sztem egyáltalán nem egyedi eset ez. Aki meg lehurrogja a fiatalon házasodókat, az max. azért teszi, mert irigy... Meg amúgy is kinek, mi köze van hozzá???
2010. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi 20 évesen házasodtunk össze, és ennek idén lesz 11 éve!

Ugyan egyetemre nem jártunk, de azért elég fiatalok voltunk. Azóta is jól megvagyunk, van 2 gyönyörű gyerekünk és minden rendben.

Ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond. Ha komolyan gondoljátok, akkor "vágjatok bele". Érdekes, hogy nekem akkor senki sem mondta, hogy korai lenne a férjhez menés, viszont néhány éve tőlem fiatalabbakkal dolgoztam együtt, és ők nagyon meg voltak lepődve. Persze manapság már nem is nagyon házasodnak a fiatalok, pedig nem kell tőle félni:)

Sok boldogságot nektek!

2010. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan évfolyamtársam /nappalin/, aki elvált asszonyként kezdte az első évet, és nem volt túlkoros:)
2010. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A diplomaosztóm június végén volt, a férjemé július elején.Augusztus 7-én esküvő. 30 éve:-)
2010. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En erettsegi utan mentem ferjhez. 22L
2010. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a diplomaosztó előtt egy nappal házasodtam.

Voltak akik káráltak, de azok most is vénlányok 10 év távlatából :-D

2010. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!