Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen esküvője volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen esküvője volt a pakisztáni férjével?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt , ő Pkaisztáni , és elképzelni sem tudom hogy milyen esküvőnk lenne , mert a pakisztáni és a magyar esküvő közel nem egyforma.
2016. dec. 3. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Bocs az offért de ezt olyan meggyőződéssel mondod, mintha itt mindenkinek Pakisztáni férje lenne. Egyáltalán, megbeszéltétek, h milyet tartotok, vagy ez ilyen most még n beszéltünk róla és találgatok vagy magyar vagy pakisztáni?

De egyszerű miért nem tőle kérdezed meg?

2016. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Legtobbszor itthon tartanak magyart, es a masik orszagaban egy ottani stilusut. Ugyse nagyon lehetseges mindkettotok rokonsagat egy helyre terelni egy idoben, meg eleve ha mindket orszagban hazasok akartok lenni, ahhoz minimum 2 eskuvo kell.
2016. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es: nem feltétlenül, elég a kintit honosíttatni.

Kérdező, tényleg elég ritka és specifikus kérdést tettél fel, nem valószínű, hogy itt választ kapsz rá. De azért drukkolok. ;)

2016. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En is erre ertettem, hogy honosittatjak, es akkor mar ha fontos, csinalnak egyet ott is. Legalabbis az en "vegyes" paros ismeroseim igy csinaltak legtobb esetben. Bar volt aki csak egy "univerzalisat" csinalt egy vacsi kereteben a legfontosabb rokonokkal, baratokkal.
2016. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
rengeteg hasist szívtunk,utána kalasnyikovval lövöldöztünk a levegőbe.
2016. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Férjem unokanővére házasodott össze egy pakisztáni pasival. Csak magyarországi esküvő volt, az itteni hagyományok és szokások szerint, a pasi anyját hívták meg az ottani családból, az unokanővér sosem járt Pakisztánban. De ehhez hozzátartozik, hogy a pasi már valami 15 éve itt élt ezt megelőzően, és egyáltalán nem tartotta semmilyen hagyományukat, se vallásit, se egyéb kulturális jellegűt (pl étkezés). Leszámítva persze azt a remek szokást, hogy a legénybúcsún még megfarkalt néhány prostit, és úgy egyébként is a házasság alatt semmibe vette az unokanővért, aki miután el akart tőle ezek miatt válni (nyilván az úriember házasság előtt maga volt a megtestesült tökély, a földre szállt angyal), jó 3 évig húzta a procedúrát, pedig egyébként volt házassági szerződésük. Na meg két cuki gyerekük. Akikre azóta nagyjából rá se néz.


Nekem ilyen tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Nyilván megbeszélés kérdése, ha a te párod ragaszkodik a maga hagyományaihoz, akkor valami hibrid megoldás is létrehozható (mondjuk van itt egy sima anyakönyvvezetős, és utána helyszínre hívtok egy muszlim papot, aki a vacsora előtt összead titeket, vagy hasonlók).

2016. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfff két évig volt pakisztáni pasim, majdnem házasság lett belõle, de gyõzött a józan ész. Gondold azért meg Te is szerintem.:)
2016. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Miért?

2016. dec. 3. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit ÉN tapasztaltam, hogy nagyon tudnak szeretni, szenvedélyesek, a tenyerükön hordoznak, de csak addig, amíg azt és úgy teszed, ahogy azt õk szeretnék/elvárják tõled. Nem fognak úgy kezelni mint önálló személyiséget, mindig is a tulajdonának fog tartani, akit emiatt védelmezni kell. Neked nõként nincs jogod alapvetõ döntéseket meghozni, ez teljesen távol áll az õ gondolkodásuktól.
2016. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
ha már idejött, akkor gondolom leginkább magyaros-nyugatias globalizálódós esküvője lesz
2016. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!