Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki aki úgy él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki úgy él együtt férjével/feleségével, mintha csak lakótársat lennének? Táras magányban.

Figyelt kérdés
Mi vezetett ide? Mi tart titeket össze? Miért nem változik?

2016. okt. 25. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám és nagyapám. Bár itt rosszabb, mert öreganyám mindenért piszkálja nagyapám, nagyapám meg elvár pár dolgot automatikusan, de mindig vitáznak.
2016. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen! Hónapok óta csak vagyunk egymás mellett.és ez egyre rosszabb lesz, tudom. Ha majd lesz erőm , kilépek.A gyerekek miatt sem , az anyagi dolgok miatt sem érdemes együtt maradni úgy gondolom
2016. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ffi vagy, vagy nő?
2016. okt. 25. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
En igy éltem a férjemmel, megsem akartam válni. O igen. Es meg mindig igy gondolom. Gyerek nélkül a fel teli szünet es a fel nyár rettenetes.... Számomra elviselhetetlen fájdalom. Pici gyerekről van szo. Inkább a tarsas magany...
2016. okt. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én így éltem a volt férjemmel egy darabig. Tönkrement a házasságunk, én még egy darabig meg akartam menteni, de aztán beláttam, hogy egyedül kevés vagyok ehhez. Aztán volt egy idő, amikor azért nem változtattam rajta, mert exapósom nagyon beteg lett és együtt éltünk, nem akartuk még ezzel is terhelni. Később a kutyánk lett beteg, az idő alatt is ott éltem, nem léptem. Amikor pedig megtehettem már, akkor eljöttem és nem is bántam meg! :)
2016. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. Voltam és nő vagyok...ami ide vezet, az a kommunikáció hiánya.Elbeszélünk egymás mellett
2016. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az elbeszélés egymás mellett nagyon ismerős...
2016. okt. 26. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező!2. Válaszoló vagyok. Nálatok is ez a helyzet? Az egymás melletti elbeszéléste gondolok..te vagy a feleség? Nálunk konkrétan csak én alkalmazkodtak eddig is, de hát belefáradtam.
2016. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!