Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség nagynéniket/nagybá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség nagynéniket/nagybácsikat és unokatestvéreket nem meghívni a lagziba?

Figyelt kérdés

Anyukámnak több testvére van, de egyikkel se tartom a kapcsolatot, találkozunk az utcán köszönünk, ennyi. Esküvőre ugye illene őket unokatestvéreimmel meghívni. (akik már felnőttek, tehát plusz a párjaik)

Viszont ez plusz minimum 20 főt jelent, de mivel nem is beszélünk, nem akarom őket meghívni.

Szerintetek megsértődnek? Vagy ne foglalkozzak velük?


2016. dec. 17. 09:38
 1/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Nálunk csak szűk családi körben lesz az esküvő. (szülők,nagyszülők,testvérek és párjaik)

A közelebbi rokonsággal megbeszéltük, hogy mi így szeretnénk, de nem szeretnénk ha bármi gond vagy sértődés lenne belőle hogy nincsenek meghívva. Mindenhol megértették, elfogadták, nem volt belőle probléma.

Akikkel meg olyan kapcsolatban vagyunk amilyenben te az említett rokonaiddal, azokkal lényegében "nem foglalkoztunk". Aki meg ezen megsértődik az így járt.

Mi azt valljuk hogy nem kell jópofizni senkivel, akivel olyan viszonyban vagytok azt meghívjátok, akit nem akartok azt nem hívjátok. A Ti napotok, azt hívtok akit akartok.

2016. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is két testvére van, mindenhol két gyerek plusz nekik is van már párjuk és gyerekük. Csak azért mert nagynénik/nagybácsik és unokatesók nem hívtam meg őket, ha egyszer nem vagyunk jóban. Ha nem ilyen lenne a viszonyunk, mint amilyen minden további nélkül meghívtam volna őket pluszköltség ide vagy oda. De így nem. Persze volt sértődés, ahogy visszahallottam de kicsit sem érdekel. Én próbáltam velük tartani a kapcsolatot, de hiába kerestem őket, csak akkor bukkantak fel ha kellett valami. Ilyen rokonok nem kellettek az esküvőnkre.
2016. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En anyai reszrol hivok unokatesokat, mert velunk joba vagyunk, tartjuk a kapcsolatot. Api reszrol 3 unokatesom van: egyik sem lesz ott. Evek ota nem beszeltunk, nem kerestek. En se voltam meghivva az o eskuvojukre. Rokonok kozul is csak azokat hivd fel, akikkel tartod a kapcsolatot.

A tobbiekkel ne foglalkozz

2016. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Egyrészt nem tartjátok a kapcsolatot másrészt van egy keret.
2016. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak szülők+testvèrek ès azok családja lesz ott.

Aki megsèrtődik ìgy járt.

2016. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod velük a kapcsolatot, illetlenség vagy sem, ne érdekeljen.

Nálunk a helyzetet illetlenebbé teszi, hogy anyukám két testvérét a felnőtt gyerekeikkel és azok párjaival meghívjuk az esküvőnkre, mert minden névnapot, szülinapot, karácsonyt együtt ünneplünk, míg apukám 3 testvére közül csak egyet hívunk meg, de a gyerekeit nem. Ha nem lenne szűk a keretünk, nem zavarna, hogy ott vannak, szívesen meghívnám minden nagynénémet, unokatesómat, de így vállalnom kell a sértődést:/

2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk dupla annyi barát lesz, mint rokon, de ez van...a barátaidat megválaszthatod, a családot sajnos, vagy nem sajnos, de nem.
2017. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!