Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 50-60 fős lakodalom mennyiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-60 fős lakodalom mennyiből jött ki nektek?

Figyelt kérdés
Anyakönyvvezetőnél milyen árak vannak és mire?A lakodalomban az összegben mi volt benne?Pl zenész...
2010. máj. 2. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor azt hiszem én nem fogok férjhez menni, vagy pedig csak ilyen 10 személyes lesz. Pedig szeretnék én is bulit, hisz nagy és összetertó a családunk. De 500.000 ezret én soha nem fogok összeszedni, max.10 év múlva.

Ruhába én szerencsére apu testvérének a ruhájába kiskoromba beleszerettem. Csak rámjöjjön, ha lesz egyáltalán esküvő.


Van még egy akadályozó tényező a barátom munkája.

Ő hétvégén is dolgozik, és nem lehet előre megbeszélni semmit rugalmason, hogy ez a szabadnap neki kell. Max. 1 hónappal előtte lehet tudni, hogy szabad e akkor. És nincs apelláta, ha menni kell menni kell. Még a gyereke ballagására se engedik el az emberkéket. Egy esküvőt meg ugye előre kéne tervezni.


Bár megváltozna egy idő után, és lehetne nekünk is esküvőnk.

2010. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csongrád megyében lakom egy kis faluban.még nem volt esküvőm,ezért sokat vagyok ezenaz oldalon.most is elképedve látom,egyesek a lagzijukon mennyit fizetnek étterembe,diszítésre stb.itt falun sem olcsó egy lakodalom,de jóval olcsóbb mint amiket itt megbeszéltek.errefelé az a szokás hogy a rokonság női tagjai sütnek-főznek.anyósom és testvére ilyen nagyobb eseményekre megrendelésre szokott sütni házisütiket-így ezzel nekünk gond nem lesz.de ahogy említettem a főzést is falun a rokonság oldja meg a lagziban.nálunk is a szakács az én nagybátyjám lesz.és ha hiszitek ha nem szintén az a szokás errefelé hogy a felszolgálók este vagy rokonok-persze ha bevállalják,vagy ilyen olyan jóbarát,szomszéd.és ez nekik nem nyűg hanem segítség.ettől ők még nincsennek lemaradva az este eseményeiről sztem.általában a lagzi helyszíane pl iskolai ebédlő,kollégium ebédlő,vmilyen cég ebédlője,kultúrház.ezeket nem olyan drága kibérelni.én úgy gondolom legalábbis remélem mi így sokat fogunk spórolni ha egyszer lagzizunk majd :)

kb 130-140fő lenne össz-vissz.

2010. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindennel együtt (ruha-fényképész-vacsi-zenekar-stb.) 70 főre volt 450.000.
2010. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Tesómnak csak a ruha 300 ezer Ft volt, csak azért mert a vőlegény rokonai elvárták a drága ruhát. Akkor miért is nem a sógorom fizette? Miért a szüleim? Na mindegy....

Ebbe 3 ruha volt benne: uszályos menyasszonyi, tánc menyasszonyi és a menyecske.

2010. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs meg a végösszeg (50-60főre lesz) de ami megvan:

kaja+korlátlan ital+éjféli vacsi 8300/Fő, terembérleti díj nincs, csak mi leszünk az étteremben (kisebb hely) szerintem érdemes ilyet keresni.

Torta + sütik kb.40-50e.

A ruha: bérlés 45e fátyollal kesztyűvel, gyönyörű.

Meghívó 30db körül 12.500

Fotós 45e körül polgári+beállított+a lagzira is.

Az anyakönyvvezető az ingyenes, de minden pénzbe kerül:) A zene 5e, ha akasz gyertyagyújtást sz is kb 5e, szülőköszöntö kb5e/szülő, pezsgő stb. szerintem kb.30e.

Budapest.

2010. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nekünk 500. 000 volt 50 fő, de ez csak egy szolid esküvő volt: tehát nem volt zenekar, bérelt kocsi. egy vacsi volt, polgári, egyházi esküvő. természetesen díszítés templomba/étterembe. fodrász/sminkes/fotós ismerős volt.


tehát innen indul. de ha klasszikus lagzitok lesz, talán 700-800-ből kijön. ha extra igények is vannak, akkor határ a csillagos ég

2010. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nálunk 35 fős lakodalom volt.mivel falun élünk,ahogy az elöttem író falusi írta,mindent mi csináltunk.anyu meg én csináltuk a kajákat(svédasztalos megoldás volt igy nem kellett felszolgálónak állnia senkinek)anyósom meg pár falubeli asszony csinálta a sütiket.terem a falusi kultúrház volt(ezért nem kérek pénzt).az anyakönyvvezető szintén nem kért,mert a kultúrba volt az esküvő,igy termet nem kellett bérelni,zenét a szertartásra a bátyám csinálta.csak sütit adtunk az a.vezetőnek,pénzt nem fogadott el.volt templomi is.a papnak szintén csak sütit és egy kis húst adtunk,pénzt szintén nem fogadta el,beledobták a perselybe.ruhát béreltem 15ezerért(menyecskeruhát nem béreltem,nem volt tervbe).edények(pohár,tányér,tálaló,stb. 2000 ft volt.csokrom,2 asztaldísz,4 szülőköszöntő,3 kitűző kb 15ezer volt.sminkes 1500 ,fodrász 2000 Ft volt,a körmöm szintén 2000Ft.zenét mi csináltuk számítógépről,így az is ingyen volt.összesen úgy 100.000 ft volt az egész.szinte mindent akciósan vettünk,hogy spóroljunk(szűk volt a költségvetés,ráadásul a szüleim álltak mindet,nem akartam nekik terhet).hát egy 50-60 fős lakodalomra számolj legalább 200.000 Ft-ot,ha ti csináltok sok mindent,ha nem akkor többet(határ a csillagos ég)

sok boldogságot.

2010. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ja 180.000 Ft-ot kaptunk a vendégektől(ebből 50.000 Ft a fiamé,mert akkor volt a keresztelője),de menyecsketánc nem volt,szóval ha lett volna akkor abból is jön volna még be valamennyi.

utolsó váéaszoló

2010. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

nekünk most volt május 1-jén.

az árak

meny. ruha: 140000

öltöny: 50000

Vőfély:35000

templom:30000

házasságkötő:30000 (6 szám,amit mi vittünk, gyertya,szülőköszöntő volt benne, a virágokat vittük, pezsgőt vittük)

kaja,pia: 6900/fő

teremdíszítés:30000

virágok: 45000

fodrász:7000

kozmetikus:3500

Műköröm:4200

videós:65000

zene:70000

+röviditalok, mi vittük+ tyúkok, kakas+ bor

90-en voltunk, nagyjából 1500000ft.

2010. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

utolsó vok:

a süti 80000 volt, mi vittük, ebből a meny. torta, 15000

2010. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!