Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én vagyok a gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a gáz?

Figyelt kérdés

Az általánosban és a gimiben volt egy legjobb barátnőm, akivel nagyon szoros volt a kapcsolatom, viszont mikor összejöttem az első párommal, ő ezt nehezen tolerálta...

Akkortájt ő is szerelmes volt egy évfolyamtársunkba, de ott hamar kiderült, hogy a srác inkább csak szexkapcsolat céljából van vele, míg az én kapcsolatom teljesen más volt...igazi első szerelem...


A lényeg, hogy sokat veszekedett velem a barátnőm, olyanokon problémázott, hogy miért nem aludhat ő nálam? Miért nem megyek vele minden szombaton csajos buliba? Hogyhogy fontosabb a barátom szülinapja, mint a közös program stb...

Nyilván az exem sem jött ki vele jól, így én mind a kettőtől kaptam az osztást...érettségizni 38kg-ra lefogyva mentem, annyira megviselt ez a kettős helyzet...

Alig vártam az egyetemet...a lánnyal 2 évre szinte teljesen megszűnt a kapcsolat, utána néha beszéltünk telefonon és találkoztunk párszor...de ezek már csak ilyen sablonos "jópofizós" szituációk voltak, nem igazi barátságból fakadó...


Tavaly volt az esküvője, és meghívott rá, de úgy döntöttem nem megyek el...

Évek óta nem láttam, a páromat nem is ismeri, és olyan egy erőltetett dolognak éreztem az egészet...miután elmondtam, hogy nem tudok elmenni a lánybúcsúba, lemondta inkább az egész lánybúcsút, mindezt úgy megfogalmazva, hogy minden részvevő érezze, hogy ez bizony valaki miatt történt...és, hogy szegény menyasszony...megint a bűntudatra apellált, de ezúttal nem ért célba, látszólag nem vettem magamra, bár azért legbelül rosszulesett, hogy rám akarja kenni, miközben rajtam kívül 15-en boldogan mentek volna...

Ezután már féltem, hogy mi lesz, ha megtudja, hogy az esküvőre sem megyek...hát kiakadt, sőt erőszakosan hajtogatta, hogy nem baj ha vizsgázom aznap, az se baj, ha este 10-re érünk oda, de menjünk! Mondtam, hogy nem tudunk, pont...

Természetesen megsértődött, de kiheverte hamar, főleg miután megtudta, hogy idén nálunk is esküvő lesz...kérdésekkel bombáz, hogy mi, hogy lesz?

Nem fogom meghívni...de valahol bánt a dolog, hogy megint az én lelkiismeretem fog megszólalni...szerintetek hülyeség ezen kattogni?



2017. jan. 26. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Ezért nem működnek a női barátságok.


21/F

2017. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt.Te is erzed h csak nyug es nem igazi baratsag...
2017. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Beteg.


Hogy tudnak élni a nők, ha ilyenek a barátságaik? Remélem ez egy darab a tízezerből...

2017. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy valódi barátság azért nem ilyen.
2017. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy gondolom, nagyon körbeugráltad az exet és a barátnőd ezt nehezményezte.Ha nem távkapcsolat volt,azért ő is ott aludhatott volna néha-néha.Meg lehetett volna találkozni vele attól még,hogy éppen volt pasid.Én mentem volna az esküvőjére,de te tudod.
2017. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem az! Én ezt évek óta tudom, nem is keresem a társaságát! Ő az, aki erőlteti...és erőszakosan akar barátkozni, amire én nem vagyok vevő...

Csak bánt, hogy engem tart mindig felelősnek mindenért, és közben magát állítja be szegény áldozatnak...


Egyébként rajta kívül senki mással nem romlott meg még barátságom, a legtöbb kapcsolatom tizenévre nyúlik vissza, sőt van akivel huszonéves a dolog...

Én még soha nem tapasztaltam még ehhez hasonlót...

2017. jan. 27. 00:34
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös!


Nem távkapcsolat volt...mind a 3-an osztálytársak voltunk. Abból is gond volt, hogy ki mellé ültem ha ne adj isten a tanár megengedte a szabad foglalkozást, vagy, hogy kit kínáltam meg elsőként a zacskó chipsből...borzasztó gyerekes volt az egész, de lelkileg megviselt...a barátomnak is és neki is megakartam felelni, miközben kettőjük közül egyik sem engedett...és utálták egymást...ha az egyiknek kedveztem akkor a másik sértődött meg...

Utólag persze mindez röhejesen hangzik, de bennem rossz élményeket hagyott, nekem nem múltak el ezek csak úgy, és nem tudom úgy folytatni, mintha mi sem történt volna...

2017. jan. 27. 00:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincsenek valódi barátai, valószínűleg a pasikkal is ezt az érzelmi zsarolós játékot játsza. Lehet még mindig te viselted el a legjobban. Ez téged nem kötelez semmire. Mondd el neki, hogy nem lesz meghívva, hátha egyszer sikerül annyira megsértődnie, h nem zaklat többet...
2017. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz, látszik, hogy nem jöttök ki és ez csak kicsinyesség nem barátság...


Az viszont gáz, hogy, ha már ennyire nem akarsz barátkozni vele, miért nem mondod el neki kerek perec, hogy mi a helyzet...


Ez a baj a nőkkel, hogy nem tudnak nyíltan beszélni egymással, csak sértegetik egymást és jönnek ezek a dedós sértődgetések, meg játszmázások...Miért nem vele beszéled meg ezt, ahelyett, hogy kiírod a gyakorira?


Még csodálkoznak a fiúk/férfiak, hogy némelyik lány/nő (mint például én is), miért nem lányokkal/nőkkel barátkozik, miért inkább férfibarátai vannak. Hát pont az ilyenek miatt, mint te Kérdező meg a "barátnőd".


Tisztelet a kivételnek.


29N

2017. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem nincs kedvem a barátnőmhöz, megmondom, hogy nincs. Én pl nem mentem vele szilveszterezni, mert aludni akartam (nem volt különösebb okom, ehhez volt kedvem), ő meg bulizni. Mondta, hogy szomorú picit, mert őrült volna ha együtt megyünk, de ez van. Ilyenek fordítva is volt voltak már...


Egyfelől gáz a csaj, meg te is, mert annyira akaratgyenge vagy, hogy nem bírsz megszakítani egy ilyen pióca kapcsolatot... Fogd és most tiltsd le mindennemű további magyarázat nélkül, mind a neten mind telefonon, aztán annyi. Semmit nem fogsz veszíteni, hidd el.

2017. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!