Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újabb apa nélkül vonulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb apa nélkül vonulós kérdés, bocsi?

Figyelt kérdés

Röviden: apuka meghalt, nekem nem mindegy, kit állítok az ő helyére, több jelentkező van, nem akarok sértődést. Ezért egyedül megyek be; esetleges problémák/sértődések megoldva.

Az én problémám mindössze annyi, hogy utálok a figyelem középpontjában lenni, de menyasszonyként ezt nem nagyon tudom elkerülni... ahogy ismerem magam, attól félek, hogy ha egyedül megyek be, és mindenki engem fog bámulni, kb. remegni kezd majd a lábam, minden bajom lesz, azt fogom kívánni, hogy bárcsak előre néznének... stb. Aki hasonló beállítottságú: nektek mennyire volt szükségetek "támaszra"? Lehet, hogy célszerű lenne mégis másodmagammal menni? Így távolról úgy vagyok vele, hogy azt a pár métert nehogymár ne bírjam ki, de nem tudom, milyen lesz, ha ott leszek. Tényleg nehezen viselem a kitüntetett figyelmet.

Szóval a kérdésem ez lenne: aki utálja, ha mindenki őt nézi, stb., az mit javasolna? Nem nagy cucc az a kis távolság, kibírható, vagy épp ellenkezőleg, "megnő a nyomás", és sokkal jobb lenne, ha lenne velem valaki?

(Párommal menni nem opció, neki nagy álma, hogy ő áll az oltárnál, és akkor lát meg először a ruhában, amikor úton vagyok felé...)



2017. febr. 2. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs bajod, hát csinálsz.
2017. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukámmal fogok "bevonulni". Egymás támaszai voltunk mikor apu meghalt, így szeretném ha ő kísérne ha már apu nem teheti meg.
2017. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sokat segít, ha van ott valaki, vonulhatsz Anyukáddal is, eleve biztonságosabb, hogy valaki fog, hogy ne ess pofára, ha beakad a ruhád, vagy a cipőd. A fátyol is sokat tud segíteni, hogy kicsit komfortosabb legyen ez az egész és ne a rokonokat nézd, hanem a párod az oltár előtt. :) Sok boldogságot!
2017. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam pont, egyedül szerettem volna vonulni, de én is utáltam hogy mindenki bámul majd. De menyasszonyként mindenki Téged csodál majd, erre fel kell készülni. Előttem hat koszorúslány vonult be, addig nagy levegőt vettem, aztán elindultam és csak a vőlegényemre koncentráltam. :)


De esküvőfotósként sokféle megoldást láttam, ha mégis kell a támasz: anyuka, lánytesó, keresztapa, de szerintem bárkit felkérhetsz, ez a Te döntésed, nem illik a menyasszonyra megsértődni! :)

2017. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezért mentünk be együtt, a férjemmel.
2017. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vonulj anyukáddal vagy a tanúddal, esetleg együtt a vőlegénnyel!
2017. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!