Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn mit szoktak tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn mit szoktak tenni a kis organza tasakba köszönet ajándékként amit a vendégeknek adunk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi egyszer kaptunk hűtőmágnest a pár fotójával és rajta dátummal, egyszer pedig szív alakú mézeskalácsot a pár nevével.
2010. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
h mit szoktak adni az eltérő...a sógornőmék üveggyöngyöt, meg papírból tekert rózsát adtak....szerintem ez gáz, kb mindenki csak nézett, h ez meg mi....inkább valami hasznosat, ill. mutatósat raknék...fotó rólatok, csoki, marcipán (ilyet is hallottam), szép kis kövek (féldrágakővek, árával ellentétbe nem olyan súlyos összegben), szép kis kagylók, csigák.....szerintem ez függ az esküvő témájától is....ill. lehet még mini CD is az esküvő zenéivel, képekkel rólatok...stb
2010. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
unokatesómék szépen kidíszített mézeskalács szívet adtak,rajta volt a dátum, aztán később (mikor elkészültek az esküvői képek)akkor küldtek egy ilyen képeslap szerű valamit, amin az esküvői kép volt,benne pedig pár sor kézzel írva mindenkinek személyesen - olyasmi h örülünk hogy velünk ünnepeltétek életünk legszebb napját,köszönjük stb.
2010. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak cukrozott mandulát is! Mi pl. színes, illatos teamécseseket csomagoltunk bele. De igazából bármit lehet, amit szeretnétek.
2010. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem értem, miért kell ajándékot adni a vendégeknek, mikor a lagzi épp elég sokba kerül, és tul.képpen inkább az ifjú pár szorul támogatásra (és ez a hagyományok szerint is így van). Régen nem volt köszönetajándék.

Ha én nem akarok adni, az baj?

2010. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szoktak ajándékot adni, mert ezzel köszönik meg a vendégnek,hogy eljött, és mondjuk hozott ajándékot vagy éppen pénzt. Plusz ez egy emlék is a lagziról.
2010. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hét múlva lessz a lakodalmam,és mi sem adunk köszönet ajándékot.Ígyis elég drága egy lakodalom.A polgári szertartáson mindenki kap egy pohár pezsgőt.Természetesen kapnak vacsorát is itallal,sütivel.A lakodalom után pedig fotót rólunk.

4 db gyöngynek vagy 2 szem cukornak ugysem vennék nagy hasznát.

2010. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi sukrozott mandulát adunk, 3 vagy 5 szemet:)

(A tüllbe kötött esküvői cukrozott mandulák mindegyike saját jelentéstartalommal bír, melyek a következők: szerelem, boldogság, termékenység, egészség és jólét. )

2010. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sukrozott=cukrozott, bocsi:)
2010. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi egyszer mini üvegben kaptunk különleges lekvárt. Asszem rumosmeggy volt. :)
2010. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!