Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kellemetlenül, kínosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kellemetlenül, kínosan éreznétek magatokat olyan esküvőn/lagzin, ahol kevesen vagytok?

Figyelt kérdés

Nem csak egy sima vacsora lesz nálunk szűk körben, hanem a család és a baráti kör van meghívva, de tényleg csak azok, akiket szívesen látunk és akikkel szívesen örülünk együtt. Rendes nagy lagzit szervezünk, dj-vel meg ceremóniamesterrel meg nagy vacsorával, meg mindennel, és nagyjából 50-60 fő tud megjelenni.


Ti kellemetlenül éreznétek magatokat egy ilyen kis társaságban ilyen "nagyszabású" eseményen? A párom kellemetlennek érzi, hogy kevesen leszünk, de én meg örülök neki, hogy kis "családias" lesz a hangulat, én csak azért, hogy nőjön a vendéglista, nagyon nem szeretnék meghívni még embereket, akiket eleve nem hívtam volna meg. Szerintem annál kínosabb vagy szomorúbb nem is létezik.


Ti hogy tekintetek erre? Titeket zavarna, hogy relatíve kevesen lesztek? Nyilván mindenki hozza a párját, és amúgy a két társaságot hozzuk össze, szóval azért összeszokott emberekről van szó.


2017. febr. 20. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ereznem kellemetlenul magamat, ha tele lenne idegenekkel vagy olyanokkal, akikkel ket eve karacsonykor beszeltem utoljara harom szot.
2017. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint, úgy gondolom, hogy vendégekként hogy éreznétek magatokat. Mint az "ünnepelt pár" én úgy érzem, nekem ez lesz a legutolsó gondolatom, hogy mégis hányan vagyunk, de azért örülnék neki, ha az a maroknyi kis ember az mind jól érezné magát.
2017. febr. 20. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura nálunk az 50-60 a tág család barátokkal.

Szóval ez egyáltalán nem kevés ember. Egy kisebb éttermet simán betölt ennyi ember.

Pláne ha lesz zene is, játékok és mind szeretitek egymást, nem lehet gond.


Én azt hittem először valami 5-8 fős vacsorára gondolsz a kérdésben.

2017. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-60 ember egyáltalán nem kevés. De amúgy sem az számít. Aki jól akarja magát érezni az jól fogja. Én tuti jól érezném magam. Nem tudom mi változna vendég szemmel ha 100an lennétek, szerintem még jobb is így. Főleg ha amúgy is összeszokott társaság.
2017. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen volt, sokkal hangulatosabb és családiasabb a kis létszám mint a nagy ahol vannak akik nem is ismerik egymást. A zenész meg a vőfély 20 főre is elfér mégsem kellemetlen ha az ember rendet szeretne :)
2017. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érezném kellemetlenül, de azért arra figyeljetek, hogy ne legyen túl nagy a hely. Pl. Ha egy 120fős teremben 60-an vagytok, gondolm nem is mindenki táncol egyszerre, akkor tényleg úgy tűnne kevesen vagytok, pedig amúgy nem kevés a 60fő.
2017. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A ceremóniamester azért van, hogy szórakoztasson, akár 20, akár 60, akár 200 embert. Az 50-60 fő pedig egyáltalán nem kicsi, ne izgulj, jól fogják magukat érezni, szerintem jobban, mintha lenne 200 fő, és a nagy részük nem is ismerné egymást, vagy te se találkoztál volna velük évek óta.
2017. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A hely nagyon pici (de annál hangulatosabb), 80 fő akkor férne be, ha a tánctér helyére is asztalokat tennénk, szóval az nem lesz talán probléma :)
2017. febr. 22. 10:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Én voltam 20fős esküvőn, életem legklasszabb esküvője volt, a minék 35 fős lesz, ott húztuk meg a határt, eszembe sem jutna, olyan hülyeség, hogy valaki kellemetlenül érzi magát....

Egyetértek egy előttem szólóval, neke is az a kellemetlen amikor évente /kétévente látott rokonok elhívnak a pénzért...

2017. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl sok lenne. utálom az olyan esküvőket, ahol sokan vannak. Számomra a 20-30 ember a kellemes mennyiség, nagyon afelett már tömeg. 60 már bőven sok. Voltam 100 fősön is, az maga volt a horror.


Az ekkora esküvőkkel minden baj van... hangzavar, bunkó, vieslkedni nem tudó emberek, kellemetlen beszélgetések mindenféle idegenekkel akiket alig ismersz.


A legkellemesebb az, ha csak a szűk családi kör van (húgomnál, unokatestvéremnél, nálunk is így volt), akkor senki sem érzi magát feszélyezetten, kellemes, felszabadult a légkör, nyugodtan lehet beszélgetni és magadat adhatod.


50-60 főnél már sokan feszengenek, kellemetlenül érzik magukat.

2017. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!