Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha haverként hívnak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haverként hívnak meg egy esküvőre, akkor barátnőt szabad vinni?

Figyelt kérdés

Az egyetemi csoporttársam házasodik meg. Szóval a vőlegényt ismerem. Meghívott az esküvőre, de többünket, így nem tudom h vihetek e bárkit is. Barátnőm szerint csak én menjek, mert ez csak haver, megint más lenne, ha családtagomnak lenne esküvője. Szerintetek vihetek bárkit?

Gondoltam h rákérdezek, de erre ciki lenne nemet mondani a részéről..



2017. márc. 8. 19:24
 1/10 A kérdező kommentje:
a vőlegény nem ismeri a párom
2017. márc. 8. 19:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Meghívóba hogy írták? Csak téged szólít meg? Akkor valszeg csak neked szól.

Egyébként pedig nem cikis megkérdezni a vőlegényt, hisz jóba voltatok. De ha tudod, hogy szűkösek az anyagi keretei, akkor hanyagold a témát.

2017. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezd meg. Abszolùt nem gáz, jobb ha a vőlegénytől tudod meg, hogy mehet e a barátnőd, vagy nem.

Kérdezz rá :)

2017. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ha engem kérdezne meg akkor nem lenne képem azt mondani h ő nem jöhet :DD

az anyagi helyzetét nem ismerem annyira :D

2017. márc. 8. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha "haveri társaságként" hívtak meg titeket, tehát egy tágabb baráti kört, akkor szerintem nem illik vinni a párt.


Ez kb olyan, mint amikor a munkatársaknak a munkahelyre visz be az ember egyetlen meghívót/őket közösen hívja meg, ekkor sem illik a párt vinni.

2017. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp kérdezz rá. Az én esküvőm pl fix létszámos, úgyhogy nagy bajban lennék, ha valaki csak úgy szó nélkül hozna magával valakit, aki konkrétan nem lett meghívva...
2017. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg. Itt nincs olyan hogy mer vagy nem mer nemet mondani, ha 10 havert meghív és nem mer nemet mondani az már 20 ember. Én mondjuk haverokat nem is hívtam csak barátokat természetesen a párjukkal együtt. Én nem mennék lagziba a párom nélkül
2017. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szól a meghívó: téged és párod vagy csak téged? A haveri kör csak a haverokat jelenti, akiknek szólt, ez olyan mint a céges buli, oda nálunk pl külön jelzik hogy hozd a párod ha olyan, ha nem akkor nincs pár hozás, mert ennek a körnek szól a meghívás.


Nálunk is volt esküvő, amire csak a páromat hívták meg még az elején - nem mutatott be a haveroknak még - egyszerűen egyrészt nem tudtak még rólam másrészt meg a baráti kör volt meghívva, senki se vitte a nőjét, hisz ő nem ismert ott senkit, kellemetlen és a pár se ismeri. Ezen a napon olyanokkal osztozik a pár az örömében akit ismer legalább valamennyire.


Nincs olyan hogy nem mer nemet mondani, ez nem illedelem, a kaja a legtöbb helyen létszámos, asztal gondolom haveros asztal, stb.

2017. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért írok, mert tavaly volt az esküvőnk, ahová párom szintén meghívta a csoporttársait, csupa fiúk, mindegyik.

Mi úgy gondoltuk, hogy aki szeretne magával párt hozni, az hozzon nyugodtan. Megkérdeztük őket előtte, mikor már kalkulálnunk kellett az ültetéssel meg étel költségekkel, hogy akkor hányan is lesznek, ki hoz magával még egy embert.

És nem volt gáz, hogy volt olyan csaj, akivel ott találkoztunk először. Abszolút nem probléma.


Szerintem kérdezd meg a csoporttársad, hogy hogyan gondolta. Meghívóból nem mindig derül ki.

2017. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat :D

Hát megbeszéltem a csoporttársakkal és ők se hoznak senkit, így viszont meg se kérdezzük a vőlegényt. Barátnőm pedig aznap estére kap kimenőt :PPP

Nem sértődik meg, szóval no para

2017. márc. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!