Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A chippendale fiú nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A chippendale fiú nagyon ízléstelen lánybúcsúra?

Figyelt kérdés

Unokanővérem lánybúcsúját szervezzük, és felmerült a chippendale ötlete. De ahogy nézelődtünk a neten, vagy olyanokat találtunk, hogy még női szemmel is ízléstelen és túlzás, vagy ami kicsit visszafogottabb, az meg marha drága.

Nektek volt ilyen a lánybúcsútokon, vagy voltatok olyanon, ahol volt? Hogy oldották meg? Jó volt? Mindenféle tapasztalatok/vélemények érdekelnének :)


2016. máj. 14. 15:38
 1/8 anonim válasza:
68%

A menyasszonytól függ. Ha nem ilyen típus, akkor sem fogja szeretni, ha a világ legjobb striper-jét hívod oda :)


Én a legjobb barátnőm lánybúcsúját szerveztem, szintén a chippendale ötlettel, de nekünk kicsit egyszerűbb dolgunk volt.

[link]


Ezek a srácok magyarok, de ezzel együtt Európa legjobb striper csapata. Az egyik srác pedig a haverja volt a vőlegényünknek, rajta keresztül szereztük meg őket. Lényegében megszervezte a saját menyasszonya lánybúcsúját :D

Iszonyatosan jó volt, semmi ízléstelenségbe áthajló dolog, nagyon színvonalas műsort adtak, jó fejek voltak, és a vőlegény is nyugodt lehetett, hogy nem egy vadidegent vittünk oda :)

2016. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Elmegyek én ingyen is, de az olyan is lesz :)
2016. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
igen, az.
2016. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ízléstelen. És a pénisz formájú szívószál is. Meg úgy összességében az, ha szexuális játékokkal rakják tele a lánybúcsút.
2016. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Én kijönnék a lánybúcsúról, ha ilyennel "lepnének meg" a csajok, sőt, az barátságunkon is eltöprengenék, hogy mennyire nem ismernek.


Egyébként az, mert néha (sokszor) igencsak eldurvulnak a dolgok, és szexualizálásba meg át az egész, ami gáz, és szánalmas!

2016. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé. Intelligens, normális nő nem vevő az ilyesmire. Egyetlen kérésem volt, hogy ne legyen ilyen a lánybúcsúmon. Szerencsére nem is volt. Persze biztos van nő, akinek ez bejön. Ha olyan az unokanővéred, akkor biztos örülne neki.
2016. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

1es vagyok

Megkérdezhetem mi volt annyira haszontalan a válaszomban? A kérdező tapasztalatokat várt, én meg leírtam az enyémet. Itt ennyire képtelenség elviselni, ha valakinek más a véleménye?

2016. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem még a visszafogott is ízléstelen lenne, nem értem, mi poén van abban, hogy egy hét múlva házasként más pasas meztelen testét bámuljam testközelből...
2016. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!