Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erről az esküvőről mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az esküvőről mit gondoltok? Hol lehetne még egyszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Kérdezgettem ismerősöket az esküvőjük össz költségével kapcsolatban, 500000----1500000 Ft között voltak, ezen ki vagyok akadva.

Nálunk eddig ezek a költségek vannak, de még ezen is jó lenne faragni :

Hivatali terembérlés 1000 ft

Zene 3 szám 8500 ft

Gyűrű ezüst 1 pár 4800 ft

Szoknya (Ázsia centerből) 3200 ft

Öltöny nadrág (vatera) 1300 ft

Alumínium cipő kínai 2500 ft

Eddig kB. 21000 Ft.

Még majd szükséges menyasszonyi csokor

Üdítők, kaja, sütik.

KB. 15-20 vendég lesz, jó idő esetén grillpartit tervezek (saját kertben) előre pácolt tálcás filé húsokat sütnénk + pár fajta saláta, rossz idő esetén rendelnék valamit... Pl pizzát mindenki szereti... Bent lennénk a házban.

Kaja + pia + sütik remélem belefér kB 30, maximum 50000 Ft ba.

Minél kisebb, egyszerűbb esküvőt szeretnénk, de azért a család tagokat (15-20 fő) elhivjuk.

A hivatalát már megvan az időpontunk, de még szelektálni kell a meghívandókat, ezért még nem szóltunk senkinek.

Az egész esküvőre gondoltam 50000 Ft-ot, de maximum 100000 Ft-ot.



2017. márc. 17. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

a hivatalban ne bérelj termet, ne kérj zenét. Bementek, aláírtok, kijöttök. Buli otthon.


Nekem 300 vendéggel volt 850.000 vacsorával, templomi esküvővel... 12 éve

2017. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
A valast nem tudod ennyibol kihozni.
2017. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Pl egyaltalan nincs eskuvo. Ennyire sohernek nem lehet lenni :D En se szannek ra nagyon 1 millio folott, de nem is olyan eskuvot akarok amire ugy kell majd emlekeznem, hogy egy olcso gagyi semmi volt az egesz.
2017. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, miért kell ennyire elgagyizni ezlgy fontos pillanatot
2017. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Én pizzát sem vennék, egyenek zacskós fornettit vagy sütök popcornt colával. 😀
2017. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki hozzon magának kaját...

Istenem, ez szánalmas, nem tudom, a fiú, vagy a lány vagy, de csidálom, hogy valaki össze akar veled házasodni

2017. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Basszus, ez azért elég durva. Ha nincs pénzetek nem gond, akkor bementek hétköznap a hivatalba két tanúval és aláírjátok a papírokat. Ingyen van.

Azért az esküvő az olyasmi, amit ha már csinál az ember akkor csinálja rendesen. Nem kell milliókat költeni rá, de egy kis étterem különtermében egy kis 15-20 fős ebéd azért nem egy olyan rettenetes nagy költség.

Egy pizzás összeröffenés a haverokkal oké, de nem tudom mondjuk a nagyi mit szólna hozzá. Mondjuk az biztos, hogy még évek múlva is ezt mesélné mindenkinek.

2017. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én amúgy nagyon sóher vagyok, lehet rám mondani, hogy szarrágó, de ezt tudom magamról, szerencsére a párom is hasonló (különben nem lennénk együtt 10 éve) bár néha szóvá tesz azért emiatt pár dolgot :D Pénzünk lenne nagyobb esküvőre, mindketten dolgozunk, és megvagyunk csak az én fizum ól, de még abból is maradni szokott. (A paromehoz meg nem is nyúlunk) Szokta is mondani a nagymamám, hogy a 24 éves kocsink helyett miért nem veszünk egy teljesen újat, de van egy gyerekünk is, és olyan terveink vannak, hogy mire iskolás lesz (2 év múlva) tudjunk venni egy olyan lakást, ahol van saját gyerekszobája (de a mostani garzont meg nem akarom eladni) Ezért is spórolunk. Nekem bőven elég lett volna a bemegyünk-aláírunk-kijövünk típusú esküvő, de akkor biztosan sértődések lennének, ha nem hívunk meg senkit, ha meg már meghivunk illik kajálni.
2017. márc. 17. 13:11
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ez de szánalmas :D a barátnőd kartonból vágjon ki egy menyasszonyi ruhát, mint anno volt hajtogatós papírbaba...

Minek az esküvő?

2017. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%

Nalunk batyus eskuvo volt

Szuk csalad csak az olyan 15 fo

Nalam ez kikotes volt mert nem akartam hazasodni no letemre ..!!!

A ferjem nagyot akart de mondtam akkor nem megyek hozza!

Szal osszeseggeben olyan 20e volt mindennel

Ket tanuval be majd nalunk egy kis osszejovetel ennyi

Anyam sutet hozott anyos sutit tesomek salatakat

Mi altuk az innit


Bevallom eletem legrosszabb napja volt, leven delutanra be is lazasodtam, az a hata kozepere se kivantam az egeszet


De ennek elenere 8 eve egyutt vagyunk :-)

2017. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!