Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ki akadnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ki akadnátok ezen?

Figyelt kérdés

A párom meghívást kapott egy ismerőse esküvőjére. Eredetileg úgy volt, hogy együtt megyünk, majd láttuk a naptáramban, hogy nekem elvben dolgom lenne akkor, és még nem volt biztos, hogy át tudom szervezni ezt a bizonyos dolgot, de igazából még az esküvőről sem voltak pontos infók azon kívül, hogy külföldön van, és hogy melyik nap lesz, így nem is nagyon tudtam volna tervezni, mert az se volt biztos, hogy akkor megyünk.


Kb egy hete közölte a párom, hogy hát ő megy, mert menni szeretne. Oké, menjen, de csalódott vagyok nyilván, hogy én nem tudok vele menni.


Erre ma pedig az derült ki, hogy már 2 hete tudja, hogy pontosan mikor lesz (egy nappal korábban, mint ami a meghívóban szerepelt??), az utazás és a szállás részletei is megvannak. Párom le is adta a "létszámot", hogy ő egyedül megy. Így viszont el tudtam volna menni, és szerettem is volna menni, de nekem nem is szólt ezekről az infókról egy szót sem.


Eléggé rosszul esik ez most, úgy érzem, hogy nem akarja, hogy nem is akarta, hogy vele menjek, pedig ezt hallgattam, hogy igenis rossz neki, hogy nem leszek ott vele. Ráadásul 3 hétig nem is tudunk így találkozni, mert ez az esküvő az egész hétvégét elviszi, és jelenleg csak hétvégente tudunk együtt lenni, és az esküvős hétvége előtti hétvégén pedig végig dolgozunk mindketten, szóval nem is leszünk együtt kb semmit.

És nem érti, hogy mi bajom van.


Nem tudom eldönteni, hogy én reagálom túl, vagy ő az értetlen és ő hibázott, vagy mindkettő.



2017. márc. 18. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
67%
Nem járt el szépen a párod, hogy elhallgatta az új infókat. Gyakorlatilag becsapott téged, így jogosan kérheted számon rajta a dolgot.
2017. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Szól hogy bocsi jönne még egy fő, és már meg is van oldva a dolog. Kaja nem tányérra pontosan van megfőzve , meg szék is akad gondolom....
2017. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Menj el nélküle,csak elötte szakíts
2017. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

Hát én mosolyogva közölném vele, hogy de jó, hogy akkor lesz, mert akkor én is el tudok menni - és együtt írnánk az esküvő szervezőjének is, hogy két főre számítson, és együtt örülnék vele a hírnek. :)


De persze lehet vádaskodni is, balhézni is, és mindenbe belekötni is - ki milyen típus...

2017. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Először csak kérdeztem, hogy akkor pontosan hogy is megy, elmondta, hogy pénteken indulnak, szombaton esküvő és lagzi, vasárnap haza. (Nekem hétfőn lenne dolgom, és a meghívóban a vasárnap szerepelt az esküvőre és lagzira időpontnak, tehát nem értem volna vissza). Erre mondtam, hogy akkor el is tudnék menni vele így. Erre az volt a válasza, hogy már nem, mert 2 hete le kellett adni a létszámot, hogy kik mennek. Szóval nem hiszem, hogy eszébe jutott a dolog, vagy hogy szólna az ifjú párnak.


Egyébként fel is vetettem a dolgot neki, hogy legalább megkérdezhetné, hogy "bocsi, volt egy kis félreértés, a párom is tudna jönni, ha van rá lehetőség" de csak hallgatott, nem mondott rá semmit.

2017. márc. 18. 16:02
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Nélküled akarja jól érezni magát.A pontos ok ott lesz az esküvőn valószínűleg...Nekem ez jutott eszembe erről.De ne legyen igazam.
2017. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az ismerősén kívül nem ismer ott senkit, szó szerint. Az ismerős családja lesz ott, aki magyar lesz, meg talán egyéb ismerősei a srácnak, a lényeg, hogy a párom nem ismer ott senkit a haverján kívül, aki szintén megy.


Nem hiszem, hogy így lenne #5, mert a párom az esküvő hírére vinni is akart, ez volt az első, hogy ugye elmegyek vele.

Ezért nem értem, hogy miért vette készpénznek, hogy nekem dolgom lenne, de lehet hogy el tudom halasztani, stb.

2017. márc. 18. 16:12
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akarsz, akkor mondd el még egyszer, hogy kérdezzetek rá, mert szeretnél elmenni. Ha húzza a száját, akkor rá lehet kérdezni, hogy mégis mi a gond.
2017. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csajozni.megy oda.
2017. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Ez az esküvős meghívósdi nagyon kényes dolog. Nem mindenki írja bele a meghívóba, hogy kinek is szól az invitálás, küldenek egy általános, többesszámban megfogalmazott meghívót, hogy mindenki alkalmas legyen, de csak a borítékra írják rá, hogy valójában kinek szól. Tartok tőle, hogy a borítékon nem volt ott a neved. Elképzelhető, hogy az ifjú pár csak a konkrét személyekre számít, és a kísérőkre nem. Ehhez persze tudni kellene, hogy milyen régen vagytok együtt, és hogy a párod környezete ezt mennyire tudta magáévá tenni, hogy az ismerősük-rokonuk már kettesben létező személy. Sokan tartják úgy, hogy alkalmi partnereket nem etetnek az esküvőjükön.

Ezt a legelején tisztázni kell, hogy a meghívás kettőtöknek szól e. A legnagyobb bunkóság csak úgy odaszólni, hogy "bocs, mi ketten megyünk" Ez nem működik, hogy biztos akad egy szék.... persze, sátoros lakodalomban valószínű, de éttermes esküvői vacsorán, kiosztott ülésrenddel már nem. Ott kemény pénzeket kell egy főre kicsengetni, és gyakran a férőhely is korlátozott.

Meglehet, hogy időközben kiderült, hogy a meghívás csak neki szólt, és nem merte mondani, inkább belekapaszkodott abba, hogy úgy sem tudsz menni vele.


Vagy a kínosabb szitu, hogy nem gondolja a kapcsolatotokat annyira komolynak, hogy a környezetében élők előtt is felvállalja.

2017. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!